Forum Włocławek

Eh ta włocławska fantazja!!! Wszystko u nas jest najlepsze
Eh ta włocławska fantazja!!! Wszystko u nas jest najlepsze i my wszyscy jesteśmy najlepsi. Drogi mamy najlepsze, firmy mamy najlepsze, najlepiej kibicujemy, wszystko u nas jest naj i my jesteśmy naj. Wystarczy jednak, że przekroczymy granice naszego miasta i... czar pryska. Wszędzie śmieją się z naszych dróg, najlepszy Drumet pada, nasi...
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Wymyślony nickWłocławek
Nie rozumiem takich twierdzeń, że prezydent miasta powinien
Nie rozumiem takich twierdzeń, że prezydent miasta powinien poczekać z remontem jedynki aż posłowie uchwalą ustawę, która zwolni nas z obowiązku remontu tej drogi. Bardzo dobrze, że remont w końcu się rozpocznie, a na posłów nie ma co czekać bo nie wiadomo jak zagłosują i czy w ogóle dojdzie do głosowania. Mam wrażenie, że...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Użytkownik "jedynki"Włocławek
Mieszkam w Michelinie już kilkanaście lat i nie mogę
Mieszkam w Michelinie już kilkanaście lat i nie mogę słuchać tych pseudomądrości, które opowiada pan radny Dębczyński. Jest radnym już którąś kadencję i nie przypominam sobie, żeby coś konkretnego zrobił dla Michelina nawet wtedy kiedy jego kolega pan Skrzypek był prezydentem a teraz ma patent na wszystkie problemy tej...
Komentarzy2
Wyświetleń749
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Mieszkaniec ul.ZachodniejWłocławek
Na koferencji prasowej wloclawskiej PO pani posel kopaczewska
Na koferencji prasowej wloclawskiej PO pani posel kopaczewska dumnie zapowiada ze we wlocławku POwstanie oddzial dla psychicznie chorych na 100 lozek. "Dziekujemy" i gratulujemy wspanialej inwestycji ktora da naszemu miastu slawe na miare Lipna czy Swiecia
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
czy ktoś ma jakieś informacje o pobycie Tadeusza
czy ktoś ma jakieś informacje o pobycie Tadeusza Kościuszko we Włocławku.Wiem ,że na ulicy Matebudy4 była tablica pamiątkowa że tam nocował, stał tam drewniany dom ,który w latach 60-tych został rozebrany i postawiono nowy dom .Co stało się z tablicą nie wiem .Może ktoś wie coś na ten temat?
Komentarzy3
Wyświetleń725
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez casparWłocławek
Dziurawy Włocławek -na co w takim razie idą pieniądze za
Dziurawy Włocławek -na co w takim razie idą pieniądze za parkowanie samochodów -pytają ludzie z innych miast gdzie za parkowanie się nie płaci, odwiedzający moją firmę -i co mam im powiedzieć ?-wstyd....
Komentarzy0
Wyświetleń489
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~QWłocławek
CWL, CLI, CRA - panie przydencie, niech pan założy szlabany
CWL, CLI, CRA - panie przydencie, niech pan założy szlabany przy wjeździe do miasta i nie wpuszcza tych, którzy nie umieją jeździc po ulicach! Ludzie, jezdnia to nie pole, tu obowiązują znaki i kierunkowskazy! A na dwupsamówce do jazy 30km/h jest PRAWY pas, a nie lewy! Ale co się dziwić, skoro instruktor z Lipna uczył kursanta na...
Komentarzy49
Wyświetleń6K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~czarna kaczuszkaWłocławek
Miłośników BMW serdecznie zapraszam na ZLOT BMW który
Miłośników BMW serdecznie zapraszam na ZLOT BMW który odbędzie sie 22.03.09-Niedziela o godzinie 13 pod Halą Mistrzów .
Komentarzy22
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~BMWWłocławek
"JESTEM SOLIDARNA ZE STEINBACH" Kanclerz Niemiec Angela
"JESTEM SOLIDARNA ZE STEINBACH" Kanclerz Niemiec Angela Merkel odrzuciła zarzuty ze strony konserwatywnych polityków o brak solidarności z szefową Związku Wypędzonych (BdV) Eriką Steinbach w sporze o obsadę władz fundacji poświęconej wysiedleniom. - Od lat okazuję solidarność z Eriką Steinbach, szczególnie w sprawie projektu,...
Komentarzy1
Wyświetleń658
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~TUSKopolityka zagranicznaWłocławek
Witam Wszystkich.Może ktoś wie kto jest odpowiedzialny za
Witam Wszystkich.Może ktoś wie kto jest odpowiedzialny za parking przy pchlim targu?Dzisiaj w niedzielę o godz.11 próbowałem wjechać na ten parking.Podchodzi do mnie jakiś facet w kamizelce odblaskowej i mówi że wjazd kosztuje 2zł.Zapłaciłem ale pytam się o jakiś kwitek potwierdzający wjazd na teren parkingu.Facet się zdziwił i...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KrysioWłocławek
Obok katedry jest wjazd do parku z odpowiednim znakiem
Obok katedry jest wjazd do parku z odpowiednim znakiem drogowym tj zakaz ruchu.Zakaz ten jest lamany przez tych ktorzy sa tak gorliwimi katolikami ze chcieli by samochodami wjechac do kosciola.Proponuje zlikwidowac znak lub go przestrzegac.Straz miejska bardzo gorliwie zaklada blokady w miescie ale w poblizu kosciola ma dziwna amnezje.
Komentarzy1
Wyświetleń627
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~elmirek 46Włocławek
czy ktoś może zna stronę internetową bądż jakieś inne
czy ktoś może zna stronę internetową bądż jakieś inne zródłó inf. gdzie znajdują sie pewne ogloszenia oferty pracy zagranica?pozdrawiam
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~KarolinaWłocławek
to też daje do myślenia... " Kościół katolicki w USA
to też daje do myślenia... " Kościół katolicki w USA wyasygnował w 2008 r. ponad 400 mln dolarów w związku z problemem pedofilii wśród duchownych, z czego większość przeznaczono na odszkodowania. Kościół wydał ponad 23 mln dol. na walkę z molestowaniem nieletnich, 22 mln na terapię ofiar pedofilii i 374,4 mln na...
Komentarzy0
Wyświetleń542
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~zenWłocławek
RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA??-Łyse opony to potencjalne
RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA??-Łyse opony to potencjalne zagrożenie -właściciel pojazdu karany przez Policję , DZIURY W DROGACH -potencjalne zagrożenie dla WSZYSTKICH uczestników ruchu -właściciel drogi ŚPI SPOKOJNIE -Policja udaje że dziur nie widzi-PAŃSTWO PRAWA ,CZY KABARET?
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~QWłocławek
czy mi się wydaje, czy na włocłaku wykonywany jest zabieg
czy mi się wydaje, czy na włocłaku wykonywany jest zabieg EUTANAZJI...? oj, przepraszam, po co ja pytam , wystarczy się rozejrzeć. Depresyjnie...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~jożko bez brodyWłocławek
To genialny pomysł władz miasta od kilku kadencji na
To genialny pomysł władz miasta od kilku kadencji na ograniczenie prędkości i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców MIASTA WŁOCŁAWEK -a my ciemna masa narzekamy i obrażamy na szych wybrańców -wstyd.
Komentarzy1
Wyświetleń623
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~To nie są dziury -------Włocławek
UWAGA ! TO JEST WAŻNE!!! Jeżeli spółdzielnia nie chce
UWAGA ! TO JEST WAŻNE!!! Jeżeli spółdzielnia nie chce przekształcić lokalu, mimo że ma taką możliwość, jedynym rozwiązaniem jest sporządzenie i skierowanie przeciwko niej pozwu do sądu. W zależności od wartości mieszkania rzeczowo właściwy będzie sąd rejonowy (wartość mieszkania do 75 tys. zł) lub okręgowy (wartość...
Komentarzy4
Wyświetleń920
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~bbcWłocławek
Do wszystkich żyjących organizatorów strajków i
Do wszystkich żyjących organizatorów strajków i Przewodniczącego NSZZ Solidarność w Drumecie z lat osiemdziesiątych. Nie wstyd Wam? Jak kiedyś po "drugiej stronie" spojrzycie Gierkowi w oczy?
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez szujaWłocławek
Do Włocławskiego Forum Rozwoju zgłoszono sprawę
Do Włocławskiego Forum Rozwoju zgłoszono sprawę trudności z wyjazdem z cmentarza z Pinczaty i nie najlepszym oświetleniem w tamtym rejonie miasta. Forum zwróciło się z prośbą do redakcji portalu wloclawek.info.pl o umieszczenie tej informacji i przeprowadzenie sondażu wśród mieszkańców: czy ten problem jest rzeczywiście ważny dla...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez wloclawek.info.plWłocławek
NIESTETY TO PRAWDA ŻE DO KOŃCA MARCA FABRYKA STOI, CO MAMY
NIESTETY TO PRAWDA ŻE DO KOŃCA MARCA FABRYKA STOI, CO MAMY ROBIC DALEJ, BRAK JAKIEJKOLWIEK KONKRETNEJ ODPOWIEDZI, PRZECIEŻ ILE MOŻNA ŻYĆ W TAKIM STRESIE?
Komentarzy4
Wyświetleń908
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~KAKAWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA