Forum Włocławek

poczytajcie,to jest dopiero ciemnogród: Mieszkanka wioski
poczytajcie,to jest dopiero ciemnogród: Mieszkanka wioski Jorhat w Indiach nie chce pochować swojego zmarłego 4-letniego synka, bo wierzy, że po siedmiu dniach modlitw dusza wróci do jego ciała.
Komentarzy3
Wyświetleń812
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~bbcWłocławek
JAKIE ULGI MOŻNA ODLICZYC OD PODATKU OSÓB FIZYCZNYCH
JAKIE ULGI MOŻNA ODLICZYC OD PODATKU OSÓB FIZYCZNYCH OPRÓCZ WYMIENIONYCH W PICIE ZERO CZY ZUS ?
Komentarzy2
Wyświetleń647
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~PolusWłocławek
Szanowny p. Forsmark. Ma Pan ładne pociągnięcia po
Szanowny p. Forsmark. Ma Pan ładne pociągnięcia po klawiaturze. Jestem więc bardzo ciekawy co Pan napisze o polityce gospodarczej p. Tuska. Z przyjemnością zapoznam się z Pana opinią. Wszak jest Pan /jak się domyślam/ zwolennikiem tego bałaganu jaki panuje obecnie, a który nam tak cierpliwie i długo przygotowywał ,będąc w...
Komentarzy20
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez szujaWłocławek
:) Mam pytanie do klubowiczów :D Wiecie może gdzie we
:) Mam pytanie do klubowiczów :D Wiecie może gdzie we wtorek odbywa się w naszym mieście karaoke :D
Komentarzy2
Wyświetleń698
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~yyngdfWłocławek
KTO WIE czy juz sa albo kiedy sie zaczna zapisy do zerówek w
KTO WIE czy juz sa albo kiedy sie zaczna zapisy do zerówek w sp nr2
Komentarzy3
Wyświetleń803
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~flowWłocławek
Dziś widziałem kilku debili na motorach typu cross.Za nic
Dziś widziałem kilku debili na motorach typu cross.Za nic mają znaki informujące że od jeziora czarnego w stronę jeziora wikaryjskiego jest droga dla rowerów.Jechali sobie tą drogą i nie przejmowali się czy znajdują się tam prawidłowo jadący rowerzyści.Czy policja jest w stanie ustalić tożsamość tych niepoważnych typków...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~RowerzystaWłocławek
Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem,
Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo zawiera żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment. Każdy z nas wypił po 8 piw. I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę: 1)przybraliśmy na wadze, 2)strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~NEGOCJATORWłocławek
NBP -uczy księży ekonomii za darmo [ za pieniądze swych
NBP -uczy księży ekonomii za darmo [ za pieniądze swych klientów],tego uważam że akurat księży nie trzeba uczyć, wystarczy popatrzeć na ich posiadłości,uczyć wini ludzi,nie wierzę że księża będą uczyć swych podatników, dla człowieka żyjącego w Polsce jest to co najmniej śmieszne..
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Maria Włocławek
Jakie jest Wasze zdanie jeśli chodzi o pana Bartoszewskiego
Jakie jest Wasze zdanie jeśli chodzi o pana Bartoszewskiego tego dziadka ,co wchodzi po palcu Niemcom. Skoro tak nawstawiał Kaczyńskim to dlaczego nie poprawia np. redaktorów ,że nie jest żadnym profesorem ani nawet mgr!
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez szujaWłocławek
Bardzo skromnymi wynikami finansowymi zakończył ubiegły
Bardzo skromnymi wynikami finansowymi zakończył ubiegły rok warszawski deweloper. Przychody Domu Development wyniosły w IV kwartale tylko 92,2 mln zł i były o blisko 55 proc. niższe od zanotowanych rok wcześniej. Zarobek brutto na sprzedaży wyniósł niespełna 33,8 mln zł, co oznacza spadek o niemal 57 proc. Marża brutto zmniejszyła...
Komentarzy2
Wyświetleń731
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Marże tylko DEWELOPERAWłocławek
Życie na kredyt-jak widać do niczego dobrego nie
Życie na kredyt-jak widać do niczego dobrego nie prowadzi-to równia pochyła.Jedyny(pozorny) zysk z pożyczek mają banki,pozorny ,bo Żyd i Niemiec i tak wyprowadzą pieniądze z Polski za granicę.Ale myślę ,że ta lekcja nam Polakom się przyda,nauczymy się ostrożności przy zaciąganiu kredytów...
Komentarzy3
Wyświetleń724
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~QWłocławek
Witam serdecznie wielbiciela muzyki mieszkającego w bloku
Witam serdecznie wielbiciela muzyki mieszkającego w bloku przy Al. Chopina 21a (nr mieszkania podam następnym razem...). Lokator ów chyba zapomniał, że jest 21 wiek i wszyscy mają radio, telewizor i tym podobny sprzęt i nie trzeba nagłaśniać całego bloku, a jeśli jemu tak się spieszy do przedwczesnej głuchoty, to proszę założyć...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~paabs66Włocławek
Słyszałem w autobusie,że na ul. Leśnej na byłym
Słyszałem w autobusie,że na ul. Leśnej na byłym poprawczaku ma być w murowana jakaś tablica pamiątkowa,że wychowywał sie w nim sam Prezydent Najjaśnieszej RP.Starsze osoby to by pamiętały jak to było.
Komentarzy3
Wyświetleń886
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez szujaWłocławek
Dzisiaj miało miejsce pierwsze starcie w sprawie porządku
Dzisiaj miało miejsce pierwsze starcie w sprawie porządku na parkingu przy Kauflandzie. Oto jego przebieg. 1. Pani z Biura Obsługi Klienta mówi, że to nie ich parking lecz miejski. Proponuje bym zadzwonił do Straży Miejsckiej 2. Pan ze Straży miejskiej stwierdza, że Pani z BOK jak ZAWSZE „ rżnie głupa „ ( to moje...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Parking przy Kauflandzie Włocławek
witam, poszukuję lokalu na wesele w okolicach Lubania,
witam, poszukuję lokalu na wesele w okolicach Lubania, najbardziej interesuje mnie wynajęcie tylko i wyłącznie sali, ponieważ kucharza z obsługą mam wyśmienitego. jeżeli ktokolwiek zna jakiś lokal który mógłby pomieścić ok 140 osób będę naprawdę wdzięczny. w ostateczności będziemy wynajmować lokal już z kompleksową...
Komentarzy1
Wyświetleń535
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~jarekWłocławek
Uwaga -pracuś Marcinkiewicz prywatyzuje dla Żyda polskie
Uwaga -pracuś Marcinkiewicz prywatyzuje dla Żyda polskie elektrownie -Kawka i Różewicz przy takich spektaklach to to małe piwo-kto na to pozwala?
Komentarzy25
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~władysław polak Włocławek
WAŻNE DLA OSÓB KTÓRE WIERZĄ WE WSZYSTKO CO MÓWIĄ I
WAŻNE DLA OSÓB KTÓRE WIERZĄ WE WSZYSTKO CO MÓWIĄ I PISZĄ W MEDIACH !!!! " Dzisiaj o godz. 8:00 na portalu tvn24.pl była sonda. Pytanie: Na jaką partie zagłosujesz w wyborach jak teraz się odbędą. O godzinie 8:10 było : 4230 głosów w sumie oddanych . Za PiS było 72%, Za PO 20%. Po kilku minutach sondy już nie ma. Teraz też jej...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Sondaże TUSKVISIONNETWORKWłocławek
Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych
Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych OSIOŁKÓW w sprawie systemu radarów drogowych ,proponuję by połączyć go z systemem obrony przeciwlotniczej naszego kraju,może pożytek będzie większy.Już widziałem obiektywy fotoradarów zamalowane farbą lub zaklejone plastrem-Polak nie da się tak łatwo sfotografować....
Komentarzy4
Wyświetleń895
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~eksperymentatorWłocławek
"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje
"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje u nas! Może za 10-15 lat będziemy jak Toruń he he. Brakuje nam jakiegoś Uniwerka i Centrum Handlowego. No tak centrum już nam robią a ciekawe jak z Uniwersytetem. Ale chyba nie mamy na co liczyć. Miasto i tak pomału zaczyna żyć.A Wy jakie byście mieli propozycje dla naszego...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Uśmiechnieta Włocławek
witam czy wiadomo co dalej z Drumetem?
witam czy wiadomo co dalej z Drumetem?
Komentarzy17
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kakaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA