Forum Włocławek

Jestem ciekaw - bo poruszono tu temat rewitalizacji placu
Jestem ciekaw - bo poruszono tu temat rewitalizacji placu wolności i sklepików. Pewnie tych na 3 maja też - a przecież ulica ta jest okropna - brak śmietników stylowych pozostały tylko po nich resztki jak i po miejscach dla rowrów no i to coś pozapadane koło drzew. Prezydent ma rację że chce to rewitalizować.
Komentarzy1
Wyświetleń620
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~JarekWłocławek
W sprawie DRUMETU, dzisiaj miał wejść syndyk do zakładu.
W sprawie DRUMETU, dzisiaj miał wejść syndyk do zakładu. Czy wiadomo jakie sa posunięcia, co z pracownikami produkcji?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~KAKAWłocławek
Uważam, że rewitalizacja placu Wolności to bardzo dobry
Uważam, że rewitalizacja placu Wolności to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu centrum ożyje a plac Wolności będzie takim miejscem spacerów dzięki temu jest szansa na to, że zmienią swój wygląd inne uliczki w śródmieściu. Cały czas jak mówi się o rewitalizacji to w kontekście obowiązków miasta wobec zaniedbanej części...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Malwina KozińskaWłocławek
"Obiektywizm" lokalnych mediów Mam nadzieję, że
"Obiektywizm" lokalnych mediów Mam nadzieję, że administrator nie będzie miał nic przeciwko zamieszczeniu dwóch linków, wszak dotyczą one bezpośrednio naszego miasta jak również ważnej i drażliwej kwestii mówienia o bieżących wydarzeniach. Polecam każdemu porównać analogiczne wiadomości z konferencji młodzieżówki SLD, oto...
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Anna WołekWłocławek
Załamka proszę Państwa... Nasz region w szkole liderów
Załamka proszę Państwa... Nasz region w szkole liderów będzie reprezentował człowiek który znany jest w mieście jako cwaniaczek. Skazany prawomocnymi wyrokami sądów. Dziwię się że jego polityczni chlebodawcy starają się nie dostrzegać tego.Może już zdążył ich uwikłać w swoje brudne sprawki.Cóż,jakie województwo i miasto...
Komentarzy4
Wyświetleń939
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~"Y"Włocławek
Na niedzielne msze w ostatnich latach przychodzi coraz mniej
Na niedzielne msze w ostatnich latach przychodzi coraz mniej wiernych. A rok 2008 był najgorszy w całej, ponad 30-letniej historii badań naszej religijności. Tak wynika ze wstępnych wyników akcji liczenia wiernych.
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ciekawostkaWłocławek
Światowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest w Polsce 10
Światowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest w Polsce 10 marca. Tradycja obchodzenia tego święta została zapoczątkowana w 1999 roku, prawdopodobnie w odpowiedzi na analogiczne święto Dnia Kobiet. Jednak oficjalnie ustanowionym świętem jest: 3 listopada - Światowy Dzień Mężczyzn.
Komentarzy3
Wyświetleń886
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~jutuWłocławek
WIELKA BAZA ZBIERZE DANE O POLAKACH (socjalizm powiększa
WIELKA BAZA ZBIERZE DANE O POLAKACH (socjalizm powiększa się od 1989 r., jest większy niż za Kiszczaka) "Dziennik": w 2011 r. ma powstać superbaza danych o Polakach. Znajdą się w niej poufne informacje o każdym z nas.: ile zarabiamy, jakie płacimy podatki, alimenty, czy jesteśmy ubezpieczeni albo karani. Budowa bazy jest związana z...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~WOLNOŚĆ !!!!Włocławek
Co myślicie o krokach podjętych do zarżniećia Centrum
Co myślicie o krokach podjętych do zarżniećia Centrum miasta? Mowie o projekcie deptaka na polowie PL. Wolnosci, zamkniecie ruchu dookola placu. Głównym celem zmiany organizacji ruchu na Placu Wolnosci, cel jest taki aby odciac handlowo centrum i przeniesc ruch w kierunku niedlugo otwieranej wzorcowni. Zamkniecie czesciowo ruchu od...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Plac WolnościWłocławek
W związku z sytuacją na rynku pracy Włocławka proponuję
W związku z sytuacją na rynku pracy Włocławka proponuję otworzyć LISTĘ CUDÓW jakich doznali mieszkańcy od miejscowych "Platformersów" po wyborach .Co Państwo proponujecie jako nr1?
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
od niedzieli w drumecie dymi komin czy to dobry znak ?
od niedzieli w drumecie dymi komin czy to dobry znak ?
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~pijkaWłocławek
UWAGA na samochody nauki jazdy CWL CLI instruktorzy sa o
UWAGA na samochody nauki jazdy CWL CLI instruktorzy sa o jedna lekcje lepsi od swoich kursantow
Komentarzy28
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~TomahawkWłocławek
czy ktoś może wiem gdzie mozna zamiescic za darmo swoje
czy ktoś może wiem gdzie mozna zamiescic za darmo swoje ogłoszenie?jakie to sa strony?
Komentarzy1
Wyświetleń579
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~zainteresowanaWłocławek
Jeśli piszecie o samochodach ,to napiszcie gdzie we
Jeśli piszecie o samochodach ,to napiszcie gdzie we Włocławku SOLIDNIE i UCZCIWIE WYWAŻAJĄ KOŁA ,byłem na Płockiej i raczej tam już nie pojadę.
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~QWłocławek
UWAGA -banki w ramach odrabiania strat planują PODNIEŚĆ
UWAGA -banki w ramach odrabiania strat planują PODNIEŚĆ KOSZTY PROWADZENIA NASZYCH LOKAT-więc Balcerowicz wraca.A może tak wrócić do skarpety i choć jakiś czas nie płacić krwiopijcom za obracanie naszymi pieniędzmi...
Komentarzy1
Wyświetleń560
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~władysław polak Włocławek
Wiem, że dla niektórych źródło nie jest wiarygodne, a
Wiem, że dla niektórych źródło nie jest wiarygodne, a przede wszystkim - skrajnie nieobiektywne i tendencyjne, ale wszystkim poważnie zainteresowanym problemem skutków globalnego kryzysu finansowego dla polskiej gospodarki, a raczej niekompetencji polskich polityków - tak opozycji, jak i koalicji - w ich ograniczaniu (minimalizowaniu),...
Komentarzy3
Wyświetleń835
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~obserwator-prowokatorWłocławek
Moja babcia ma kłopoty z krążeniem w nogach. Zalecane są
Moja babcia ma kłopoty z krążeniem w nogach. Zalecane są przez lekarza we Wrocławiu w takich przypadkach pijawki.Klinika w tym zakresie działa dość daleko ,bo aż w Złotym Stoku. Czy ktoś nie słyszał coś o takim, oficjalnym wykonywaniu zabiegu, jak przystawianie pijawek.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez szujaWłocławek
Mam kilka pytań odnośnie Drumetu, czy ktoś tam dbał o
Mam kilka pytań odnośnie Drumetu, czy ktoś tam dbał o poszukiwanie coraz nowszych rynków zbytu? Czy w dobie "kryzysu" ktoś szukał współpracy na dostawę towarów do państw gdzie ten "kryzys" nie nastąpił tak mocno i się rozwijają a tym samym potrzebują towarów i usług ? Czy firma miała strategię na "lata chude" ? Jeśli choć na...
Komentarzy4
Wyświetleń972
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~KAROLWłocławek
gdzie we włocławku lub okolicy dobrze i uczciwie założą
gdzie we włocławku lub okolicy dobrze i uczciwie założą mi gaz do samochodu????? napiszcie wasze opinie na temat warszrtatów i w jakich cenach robia takie usługi .z góry wielkie dzieki.pozdrawiam
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~misterRWłocławek
jak nasadzić drzewa to trzeba mieć zgdoę wojewódzkiego
jak nasadzić drzewa to trzeba mieć zgdoę wojewódzkiego konserwatora zabytków, To ten organ decyduje czy można cos posadzić urząd tylko proponuje
Komentarzy0
Wyświetleń456
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~mikrusWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA