Forum Włocławek

Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych
Odnosząc się do ,,śmiałego projektu'' sejmowych OSIOŁKÓW w sprawie systemu radarów drogowych ,proponuję by połączyć go z systemem obrony przeciwlotniczej naszego kraju,może pożytek będzie większy.Już widziałem obiektywy fotoradarów zamalowane farbą lub zaklejone plastrem-Polak nie da się tak łatwo sfotografować....
Komentarzy4
Wyświetleń898
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~eksperymentatorWłocławek
"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje
"XX Korowód Grup Zapustnych" Jak dobrze,że coś się dzieje u nas! Może za 10-15 lat będziemy jak Toruń he he. Brakuje nam jakiegoś Uniwerka i Centrum Handlowego. No tak centrum już nam robią a ciekawe jak z Uniwersytetem. Ale chyba nie mamy na co liczyć. Miasto i tak pomału zaczyna żyć.A Wy jakie byście mieli propozycje dla naszego...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Uśmiechnieta Włocławek
witam czy wiadomo co dalej z Drumetem?
witam czy wiadomo co dalej z Drumetem?
Komentarzy17
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~kakaWłocławek
ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH LEKARZY Z PRZYCHODNI
ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH LEKARZY Z PRZYCHODNI PROFMED PRZY ZAKŁADZIE ANWIL,BYŚCIE PRZESTRZEGALI GODZIN PRZYJĘĆ.JEST W TEJ PRZYCHODNI NAGMINNE ŻE LEKARZ ROZPOCZYNA DYŻUR Z PÓŁ GODZINNYM OPÓŻNIENIEM A KOŃCZY DYŻUR GODZINE WCZEŚNIEJ.OBOWIĄZUJE WAS RÓWNIEŻ KODEKS PRACY I POWINNIŚCIE GO PRZESTRZEGAĆ.APELUJĘ DO ZARZĄDU...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ROMANWłocławek
czy wie ktos cos o restauracji "płonący smok" jakie dania
czy wie ktos cos o restauracji "płonący smok" jakie dania tam serwują czy to duza restauracja? klimatyczna? gdzie sie znajduje?
Komentarzy1
Wyświetleń621
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~wlockWłocławek
Jestem ciekawy ilu katolików spowiada się z grzechu
Jestem ciekawy ilu katolików spowiada się z grzechu pozostawiania brudu i znieczyszczania miasta np.przez pozostawianie kupy po psie,wyrzucanie niedopałków na ulicę,wyrzucanie baterii do kosza itd.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez szujaWłocławek
Trochę faktów o zadłużeniu Polski w latach
Trochę faktów o zadłużeniu Polski w latach 1990-2008 Zadłużenie Polski w latach 1990 - 2008 : 1990 - 53,17 mld zł (Solidarność+ZSL+PZPR - premier Mazowiecki ) 1991 - 65,84 ( rząd koalicyjny Solidarnościowy - premier Bielecki ) 1992 - 97,94 ( rząd koalicyjny Solidarnościowy - premier...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Zadłużenie PL 1990-2008Włocławek
Poszukuje się tych ,którzy zapewniali Polaków ,że
Poszukuje się tych ,którzy zapewniali Polaków ,że wejście do UNII wyrówna szanse i zapewni stabilność gospodarki.W perspektywie poszukiwani będą ci ,którzy pchają nas w objęcia EURO...Włosi na kolanach powróciliby do lira ,a Anglicy za żadne skarby nie wyrzekną się funta,tylko OSŁY nad Wisła chodzą na pasku Brukseli...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~LIST GONCZY-Włocławek
Ciekaw jestem czy ktos jeszcze podziela opinie ze paluszki z
Ciekaw jestem czy ktos jeszcze podziela opinie ze paluszki z Delecty od kilku lat sie skiepscily, ja teraz kupuje beskidzkie albo lajkonika.
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Włocławianie czy nie macie dość sklepów
Włocławianie czy nie macie dość sklepów mięsno-wędliniarskich,które przyciągają nas-klientów "wędlinami bez konserwantów"."Naturalne bez konserwantów"za 20zł/kg co one są warte.To są pseudo naturalne.Może lepiej drożej a ze smakiem i naprawdę bez konserwantów kupić wędlinę.Tylko pytanie Gdzie?.A zdrowa i ekologiczna...
Komentarzy2
Wyświetleń780
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~omega1Włocławek
Dzisiaj przyszedł do mnie kominiarz z pretensjami ,że go
Dzisiaj przyszedł do mnie kominiarz z pretensjami ,że go rysuję na forach, w zakresie słabego czyszczenia kominów na Zazamczu.Jakiś przebieraniec ,czy co?
Komentarzy1
Wyświetleń711
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
"Goldman Sachs przyznaje, że złoty powinien być mocniejszy
"Goldman Sachs przyznaje, że złoty powinien być mocniejszy o 15 proc. Bank zapowiedział, że nie chce już uczestniczyć w spekulacyjnej grze na osłabienie walut w regionie - donosi "Rzeczpospolita".""Jednocześnie przyznali, że – uwzględniając koszt pieniądza – bank zarobił na grze walutami naszego regionu 8 proc."(zrodlo...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Mija 20 lat od pamiętnych obrad Okrągłego Stołu. Jak
Mija 20 lat od pamiętnych obrad Okrągłego Stołu. Jak wygląda dziś Polska?. Co wyłoniło się z procesu transformacji? W cyklu filmów dokumentalnych poznajemy świadków, uczestników i komentatorów najnowszej historii naszego kraju. Ich wspomnienia uzupełniają materiały archiwalne i...
Komentarzy2
Wyświetleń795
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~TrzeźwośćWłocławek
Susza wywarła wielkie spustoszenie. Maliny się kończą...
Susza wywarła wielkie spustoszenie. Maliny się kończą...
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~MamoniowaWłocławek
Komentarz do komentarzy Po wtorkowym odcinku serialu pt.
Komentarz do komentarzy Po wtorkowym odcinku serialu pt. Rada Miasta komentuje nie znalazłem żadnych komentarzy. Widocznie Włocławian nie interesują wewnętrzne rozgrywki polityczne naszych wybrańców-samorządowów. A szkoda. Przecież oni powinni zajmować się naszymi problemami. W końcu biorą nasze pieniądze. Dzisiaj zajmę się...
Komentarzy19
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~DionizyWłocławek
KASY FISKALNE muszą posiadać obecnie wszyscy prowadzący
KASY FISKALNE muszą posiadać obecnie wszyscy prowadzący działalność gospodarcza,nawet (z pełnym szacunkiem)Babcie klozetowe,skoro tak to dlaczego LEKARZE PROWADZĄCY PRYWATNE GABINETY są z tego obowiązku zwolnieni-czy przychód 100zł od pacjenta za 15 minutową wizytę nie powinien być pod kontrolą fiskusa-,a może oni są RÓWNIEJSI...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~władysław polakWłocławek
temat na tłusty czwartek: 12 proc. księży przyznaje się
temat na tłusty czwartek: 12 proc. księży przyznaje się do posiadania kochanki, a co trzeci duchowny miał kontakty seksualne i luźne związki z kobietami - wynika z badań prof. Józefa Baniaka, socjologa z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. - To, że aż tylu księży chce mieć rodziny, nie oznacza jednak, że rzeczywiście...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~voxWłocławek
BUDUJCIE II ETAP KRÓLOWEJ JADWIGII DWUPASMOWY W KAŻDĄ
BUDUJCIE II ETAP KRÓLOWEJ JADWIGII DWUPASMOWY W KAŻDĄ STRONĘ OD KRUSZYŃSKIEJ DO TORUŃSKIEJ !!!!! PRZYKŁADY: "Od poniedziałku ominiemy Stryków, w przyszłym roku Krośniewice Są dobre wiadomości dla kierowców korzystających z najważniejszych w naszym regionie dróg krajowych: "jedynki", "dwójki" i autostrady A2. W przyszłym...
Komentarzy4
Wyświetleń975
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~TRASA KRÓLOWEJ JADWIGIIWłocławek
Drodzy internauci z miasta Włocławka. Co myślicie o
Drodzy internauci z miasta Włocławka. Co myślicie o wybranych przez siebie Radnych? Czy macie swiadomość o tym czym zajmują się w Waszym imieniu? Czy wiecie w jaki sposób możecie się z nimi skontaktować? Czy uważacie, że dzięki nim poprawia się jakość sprawowania władzy w mieście?
Komentarzy4
Wyświetleń969
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Proszę Państwa. Wydaje mi się, że sytuacja dojrzała do
Proszę Państwa. Wydaje mi się, że sytuacja dojrzała do tego żebyśmy postawili pewne sprawy jasno i otwarcie. Otóż sądzę, że powinniśmy usunąć jedną osobę z rady rejsu. Mam nadzieję, że wszyscy zgodzą się ze mną, że musimy sformułować zarzuty jakie mamy i po sformułowaniu tych zarzutów, dopasować do tych zarzutów...
Komentarzy4
Wyświetleń981
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~KaowiecWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA