Forum Włocławek

Gdzie jest nasza sprzątająca służba porządkowa, ze na
Gdzie jest nasza sprzątająca służba porządkowa, ze na ulicy 3 maja można potchnąć się o sterty śmieci i nieczystości.. zwłaszcza w niedziele. Byłam w Toruniu to tam na starym mieście jest bardzo czysto i schludnie, a Włocławek można porównać do zaścianka mieściny na peryferiach!!! To wstyd, że mamy taka we Włocławku...
Komentarzy1
Wyświetleń660
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KarolinaWłocławek
I co prawicowa, że 10 tys ludzi dostanie w dobie kryzysu
I co prawicowa, że 10 tys ludzi dostanie w dobie kryzysu pracę, to Cię tak zdenerwowało.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~sufraganWłocławek
W Łysomicach powstanie około 10 tysięcy miejsc pracy.Od
W Łysomicach powstanie około 10 tysięcy miejsc pracy.Od siebie dodam ,że prywatnych a nie komunistycznych jak to się porąbało działaczą PiS i PO.I co w tym wszystkim złego ,ze nie zatrudniono np. Zbonikowskiego.Chyba Japończycy sami najlepiej wiedzą co dla ich firmy dobre. Ha,ha,ha
Komentarzy0
Wyświetleń577
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Do wszystkich, którzy we Włocławku kochają PiS bez
Do wszystkich, którzy we Włocławku kochają PiS bez zastanowienia, dla tych, którzy wiedzą na pewno, że to Jarosław Kaczyński jest wielkim reformatorem lat 1980-89, i że tylko PiS mówi prawdę i to świętą prawdę, dla ludzi z WŁOCŁAWKA, żeby się ocknęli wreszcie z utopii PiSu i innych partii, które niszczą zdrowy krytycyzm i...
Komentarzy3
Wyświetleń928
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Włocławianin od urodzeniaWłocławek
zamordowano naszego rodaka niemal na oczach całego
zamordowano naszego rodaka niemal na oczach całego świata. To ja pytam ,gdzie jest Pan Bóg ? jak mógł spokojnie patrzeć na tę zbrodnię . A może Go chwilowo nie było,bo wyjechał na narty do innej Galaktyki ?
Komentarzy4
Wyświetleń925
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~agnostykWłocławek
Nie ma układów ?!?!?!??!? Nie ma ich we Włocławku i nie
Nie ma układów ?!?!?!??!? Nie ma ich we Włocławku i nie ma ich nigdzie :)))))) TO POCZYTAJCIE: "Łyjak sobie załatwił Dariusz Łyjak, wojewódzki radny dmuchał i chuchał, by pod Toruniem zainwestowali Japończycy. Właśnie został szefem Orion Electric w Polsce. Dariusz Łyjak jest od kilku dni szefem Orion Electric w Polsce....
Komentarzy3
Wyświetleń799
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~UkładzikiWłocławek
CZYTAŁEM teraz na jednym z portali ze zabili tego porwanego
CZYTAŁEM teraz na jednym z portali ze zabili tego porwanego polaka tam gdzies na wschodzie normalnie szok jka by to był amerykanin czy rosjanin czy z innego sznujacego siebie panstwa to by tam zrobili czysteke a odzyskali by swojego obywatela a polacy tylko w tv zbierało sie 10 expertów jakies smieszne mapy pokazywali co by było gdyby smiech...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MASAKRA!!Włocławek
Chciałbym pogratulować Pani Agnieszce Grz** która prowadzi
Chciałbym pogratulować Pani Agnieszce Grz** która prowadzi agencję reklamową Tr**** Przeczytałem o Pani w Newsweeku i jestem dumny, że na przekór innym Pani udowadnia że nie ma co "szukać kryzysu" należy pracować i odnosić zyski z roku na rok. A jednak można coś osiągnąć we Włocławku i śmiać się z kryzysu (którego i tak nie...
Komentarzy3
Wyświetleń862
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ŁukaszWłocławek
Pamiętajcie w niedziele mecz Anwilu z Prokomem -
Pamiętajcie w niedziele mecz Anwilu z Prokomem - przypominamy o Naszym apelu, aby wszyscy przyszli na biało ubrani. Mamy nadzieję, że będzie nas duuuzo. Pokażmy Polsce i telewizji jak sie bawi Włocławek
Komentarzy1
Wyświetleń582
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~kibolWłocławek
Radny Rosiński 3 lutego ok.12.30,pomimo że 1/3 parkingu
Radny Rosiński 3 lutego ok.12.30,pomimo że 1/3 parkingu przed UM była wolna i pomimo zwracanej uwagi zaparkował na miejscu dla inwalidy.Nie widziałem też, by pofatygował się po bilet z parkomatu.
Komentarzy18
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ten co widziałWłocławek
Planuje się na ul.Przedmiejskiej, Cichej budowę bloków
Planuje się na ul.Przedmiejskiej, Cichej budowę bloków MTBS, czy centrum według P.prezydenta jest jeszcze za mało zabudowana,czy nie powinno się zrobić jakiś skwerek,plac zabaw itp,czy to ma być tak jak na Reja ani podwórka, ani miejsca na samochód, ja wiem że jest to taniej ale to wszystko na krótką mete, póżniej to się odbije...
Komentarzy0
Wyświetleń495
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~AZWłocławek
Drumet plajtuje, bo ciepła brakuje? Czytając artykuł
Drumet plajtuje, bo ciepła brakuje? Czytając artykuł „Pretensje nie cichną, MPEC zaprzecza” [Tygodnik Kujawski nr 4/2009] uśmiechałem się. Ale to nie był uśmiech zadowolenia typu, ale mu (prezydentowi) dokopali. Nic z tych rzeczy. To był uśmiech politowania nad żenującymi zagrywkami włocławskich liderów PiS-u....
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~DionizyWłocławek
DLA porównania projekty strony stref
DLA porównania projekty strony stref ekonomicznych: włocławek: http://www.wloclawek.pl/strefa/ łódź: http://www.sse.lodz.pl/ Jakie wnioski się nasuwają?
Komentarzy2
Wyświetleń655
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ŁukaszWłocławek
Rząd patrzy przez palce na gigantyczny transfer kapitału z
Rząd patrzy przez palce na gigantyczny transfer kapitału z kraju. Blisko 80 mld zł zostało wytransferowane w ubiegłym roku z Polski, z czego połowę legalnie, m.in. jako transfery dywidend na rzecz zagranicznych akcjonariuszy. Drenaż Polski nasila się od kilku lat i jest tym dotkliwszy, że dotyczy państwa, które pod względem poziomu...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Małgorzata GossWłocławek
Chciałem przypomnieć kierowcom włocławskim, że w Polsce
Chciałem przypomnieć kierowcom włocławskim, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. W godzinach 6.30-7.00, trasą Kazimierza przemierza długa kawalkada samochodów. Tylko pojedynczy kierowcy jadą prawdłowo.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~1949Włocławek
Mam pytanie dotyczące naszej miejskiej kablówki;co się
Mam pytanie dotyczące naszej miejskiej kablówki;co się dzieje?dlaczego tak często jest zawieszana emisja niektórych programów?z powodu braku sygnału?chyba nie z satelity sygnał dochodzi.Dzisiaj około północy przestało odbierać siedem kanałów.Może nie płacą rachunków,a może to przywilej monopolisty na naszym rynku?
Komentarzy1
Wyświetleń591
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~gamalWłocławek
Własne oszczędności. Jak masz przykładowo 10 tys zł na
Własne oszczędności. Jak masz przykładowo 10 tys zł na lokacie rocznej 6% ,to w ciągu roku zarobisz ,po potrąceniu Belki 486zł. Czyli za miesiąc styczeń wyjdzie Ci 40,5 zł. Jeżeli teraz uwzględnić stopień inflacji tych 10 tys zł,czyli w tym roku na dzień dzisiejszy ,w stosunku do ubiegłego 31 grudnia -15% to zostanie Ci już...
Komentarzy4
Wyświetleń915
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~szujaWłocławek
Wartości ch. jak bańka mydlana. "były premier zdjął
Wartości ch. jak bańka mydlana. "były premier zdjął już z palca obrączkę, choć oficjalnie nadal jest mężem pani Marii. Co gorsza, zdjął nawet mały różaniec, który nosił na palcu od lat Z tym różańcem Kazik był bardzo związany. On stanowił dla niego symbol wartości chrześcijańskich. Nie bez powodu nosił go na palcu...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~erosWłocławek
Nie mogę znaleźć informacji ze zdjeciami z konferencji
Nie mogę znaleźć informacji ze zdjeciami z konferencji zwołanej przez PiS z 29 lub 30.01.2009 nt przyszłości edukacji. Za stołem prezydialnym pp Zbonikowski, Jaranowski, Kowalczyk-Przybytek i jeszce ktoś czwarty. Przeszukuję portal i gdzieś mi to zniknęło. Pomóżcie mi to odnaleźć bo interesujA mnie zdjęcia uczestników spotkania.
Komentarzy1
Wyświetleń662
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~JaninaWłocławek
Widzę że długo czekaliśmy na przywrócenie
Widzę że długo czekaliśmy na przywrócenie chronologicznej kolejności "włocławianie piszą" no ale administrator dotrzymał słowa i będzie teraz tak jak większość z nas chciała - dzięki.
Komentarzy1
Wyświetleń627
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~MagdaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA