Forum Włocławek

Informuję wszystkich Państwa, że do dnia dzisiejszego Pani
Informuję wszystkich Państwa, że do dnia dzisiejszego Pani która opisała kierowcę taksówki z M.P.T.niepodjęła żadnych starań aby wyjaśnić opisaną przez siebie sytuację. Od Pani " przerażonej" nieotrzymaliśmy również żadnego telefonu, a numer kontaktowy wcześniej podałem, w przeciwieństwie do kierowcy, który jest w stałym...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Prezes M.P.T.Włocławek
Prowizje od składek do OFE spadną nawet o połowę Do
Prowizje od składek do OFE spadną nawet o połowę Do 3,5 proc., czyli o połowę w stosunku do obecnej maksymalnej dozwolonej opłaty, mają spaść prowizje pobierane od składek – wynika z założeń nowelizacji ustawy o funduszach emerytalnych, zaprezentowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Fundusze spodziewały...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Marcin O.Włocławek
Mam pytanie. Czy w naszym mieście znajduje się sklep ze
Mam pytanie. Czy w naszym mieście znajduje się sklep ze zdrową żywnością? A może ktoś z Was zajmuje się hodowlą kiełków? Jeśli tak, to gdzie kupujecie nasiona? Chętnie wysłucham wszelkich porad.
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ananansWłocławek
kobiety wreszcie możemy wyjść z domu z naszymi
kobiety wreszcie możemy wyjść z domu z naszymi pociechami.jest osoba która organizuje warsztaty dla rodziców i dzieci.Już nie musimy mówić ,że w naszym mieście nic się nie dzieje.Tylko byle chetnych nie brakło.
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~wreszcie coś się dziejeWłocławek
Z nieukrywaną radością zobaczyłem parę dni temu
Z nieukrywaną radością zobaczyłem parę dni temu prawdziwe "zwiastuny wiosny" czyli firmę SpecDziur? :))) Tradycyjnie jak wizyta księdza po kolędzie można spotkać ich przy przejściu dla pieszych które jest w okolicy ulic Witosa i Chopina.Inna grupa,chyba podległa innej firmie dokonuje wymiany też systematycznie na wiadukcie koło...
Komentarzy1
Wyświetleń667
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~WłocławiakWłocławek
Prawico, dość Kłamstw! Wielka ofensywa medialna jaką
Prawico, dość Kłamstw! Wielka ofensywa medialna jaką zafundowała sobie prawicowa partia za pieniądze pochodzące z naszych podatków jest niczym innym jak zbiorem manipulacji mających wprowadzić Polaków w błąd. Federacja Młodych Socjaldemokratów nie godzi się na takie oszukiwanie obywateli. 1. Dynamiczny przyrost nowych miejsc...
Komentarzy15
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~fajny news na kongres PiSWłocławek
W dzisiejszej prasie pisze że pis wysmażył wniosek o
W dzisiejszej prasie pisze że pis wysmażył wniosek o zmianę nazwy ul. Reichsteina na Kuklińskiego.Jak można zamieniać noblistę na sprzedawczyka?Zdrajca to jest zdrajca. Nie wierzę żeby to robił za darmo.Kto zdradzi raz to zdradzi i więcej razy.Nie chciałbym mieszkać przy ulicy o takiej nazwie.
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
Czy ktoś może mi podać adres gdzie się składa podanie o
Czy ktoś może mi podać adres gdzie się składa podanie o rozwiązanie umowy z TP ?
Komentarzy4
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
Kilka tygodni temu zaparkowałem swój samochód na parkingu
Kilka tygodni temu zaparkowałem swój samochód na parkingu przed stacją BP.Kiedy odjeżdzałem zauważyłem po stronie pasażera zaparkowany bardzo blisko samochód pewnego banku który szczyci się wyższą kulturą bankowości.Niestety kobieta kierowca która weszła do baru okazała się zwykłą nierozgarnietą gułą.Wysiadając nie...
Komentarzy18
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~BP FanWłocławek
Ostatnio przeczytałem że Wiceorezes MPCu wpadł na genialny
Ostatnio przeczytałem że Wiceorezes MPCu wpadł na genialny pomysł aby dobić kolejny zakład dający kilkuset włocławianom pracę poprzez przedpłatę za ciepło. I dziwię się że ten pan prominentny działacz SLD przyjaciel Prezydenta włocławka jest jeszcze wiceprezesm tego zakładu. ten Pan powinien być zwolniony w trybie...
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~włocławianinWłocławek
Czołem Wyborcy!!! W poniedziałek w RMF FM w wiadomościach
Czołem Wyborcy!!! W poniedziałek w RMF FM w wiadomościach o 7:00 była relacja kierowcy jadącego przez Włocławek. Śmiechu było co niemiara. Na szczęści prowadzący powiedzieli, że rząd nie chce dać kasy na remont 1 tylko zwala to na samorząd Miasta. Ale nie tylko o naszej 1 było głośno ostatnio. W stacji Eska Rock był również...
Komentarzy3
Wyświetleń863
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wloocekWłocławek
Witam. Planuję zrobić wesele i mam do dyspozycji trzy
Witam. Planuję zrobić wesele i mam do dyspozycji trzy obiekty: Gosciniec Orbas w Szpiegowie, restauracje w Centrum Panorama (szpetal) a takze Resutauracje Falborek w Brzesciu. Czy ktos moglby mi przyblizyc zalety i wady? Jakie jedzenie itp...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~MWłocławek
Czy to nie dziwne żeby biskup Gocławski dał poręczenie za
Czy to nie dziwne żeby biskup Gocławski dał poręczenie za prezydenta Sopotu aby go nie aresztowali ???????????????????????
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~A-ZWłocławek
jak czytam co tu sie dzieje w tych drumetach i innych
jak czytam co tu sie dzieje w tych drumetach i innych zakładach to szok normlanie to miasto to paranoja nie dosyc ze pracuje ze za nic bo jak sie ma 1500 zloty to juz jest dobrze we wlocku za 8 h to jeszcze ci ludzie w tych zakładach wredni fałszywi konfidenci i na ulicach kazdy chce cos udowodnic co to nie on , teraz jedynie trzeba...
Komentarzy0
Wyświetleń504
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~lakiWłocławek
Ciekaw jestem jak Wam się podoba jedna z ostatnich decyzji
Ciekaw jestem jak Wam się podoba jedna z ostatnich decyzji sejmu o podwyżce dla posłów o 1400złotych na biuro i inne wydatki,kryzys sięgnie wszystkich ale naszych "WYBRAŃCÓW" to nie dotyczy już sobie wyrównują.
Komentarzy5
Wyświetleń941
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~MagdaWłocławek
W czoraj podawano w jakimś radiu chyba PiK,że są już w
W czoraj podawano w jakimś radiu chyba PiK,że są już w sprzedaży drzewka budniowe o nazwie siwośliwa. Co to jest,jeszcze nie widziałam.
Komentarzy2
Wyświetleń793
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~BasiaWłocławek
Popieram promowanie naszych rodzimych produktow
Popieram promowanie naszych rodzimych produktow zywnosciowych, rzemiosla i innych produktow i wyrobow znanych z czasow Mody Polskiej i Cepelii. Niestety, Slepe nasladowanie, i szukanie taniej technologii zniwecza nasza produkcje. Czy nie mozemy miec zakladow nalezacych do nas Polakow a nie jakies spolki zagraniczne ktore po (mowiac wulgarnie)...
Komentarzy2
Wyświetleń706
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Zofia BlancWłocławek
Mam pytanko do drogich forumowiczów. Czy ktoś z Was ma lub
Mam pytanko do drogich forumowiczów. Czy ktoś z Was ma lub może miał tzw. Taniofon z Satfilmu? Warto w ogóle o nim mysleć? A co sądzicie o ich internecie? Mam duży kłopot z TP i chciałbym się gdzieś przenieść. Proszę o rady!!
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~AdalbertWłocławek
3 maj to znana ulica, zabia cyganka, a ortodoksja narodu i
3 maj to znana ulica, zabia cyganka, a ortodoksja narodu i podroze do Wloclawka m. in. zwiedzanie tychze ulic, niszczenie Wloclawianian i innych przeciwnych patriotyzmowi, Polsce rodakow, to wszystko staje sie jasne po obejrzeniu tego dokumentu: http://pl.youtube.com/watch?v=VKtwdmIHOLs&feature=related czas wreszcie obudzic sie !!!!!!!
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MartusiekWłocławek
nasza dyrektorka ma wiele wad, nie potrafi mówic po polsku (
nasza dyrektorka ma wiele wad, nie potrafi mówic po polsku ( np. jej sławne ' miszczu ' na 90-leciu ), rzadko jest w szkole a jak już się zjawi to na jakaś uroczystość, ma przemówienia pisane przez polonistów i do tego każde takie same tylko poprzekręcane na inne okazje...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~mln- obecny uczeńWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA