Forum Włocławek

"Dyrektorka Liceum im. Marii Konopnickiej zostanie pozbawiona
"Dyrektorka Liceum im. Marii Konopnickiej zostanie pozbawiona dodatku motywacyjnego - tak zadecydował prezydent Włocławka." No tak, niedawno huczny jubileusz a dziś czarne chmury zbierają się nad nadwiślańską "panią na kaganku".
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~johnWłocławek
ze zdziwieniem stwierdzam,że ciemnogród ma się dobrze nie
ze zdziwieniem stwierdzam,że ciemnogród ma się dobrze nie tylko w kraju nad Wisłą.Otóż w Nigerii , pod zarzutem napadu z bronią w ręku i kradzieżą , zatrzymano KOZĘ /!/,tak jest kozę, bowiem policjanci uznali,że uciekający przestępca przemienił się właśnie w to zwierze. No, jest rażniej i łatwiej żyć z przekonaniem,że...
Komentarzy2
Wyświetleń684
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~voxWłocławek
czy ktos wie gdzie mozna kupic saune?
czy ktos wie gdzie mozna kupic saune?
Komentarzy1
Wyświetleń622
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~saunowiczkaWłocławek
Zastanówcie się. Patrząc obiektywnie. Każdy czarnoskóry
Zastanówcie się. Patrząc obiektywnie. Każdy czarnoskóry Amerykanin, który głosował na Obamę tylko dlatego, że jest czarny tak jak i on jest rasistą! Co więcej, czemu na zaprzysiężeniu Obamy nie wymieniono jego drugiego imienia? To precedens. Wszyscy poprzedni prezydenci USA podczas składania przysięgi posługiwali się dwoma...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~EGOTECWłocławek
Kazimierz Marcinkiewicz ma poparcie ludzi mądrych
Kazimierz Marcinkiewicz ma poparcie ludzi mądrych inaczej: http://wiadomosci.onet.pl/1903386,11,item.html "Fakt": Kazimierz Marcinkiewicz się rozwodzi. Kobietę, z którą chce sobie teraz ułożyć życie, poznał w Londynie. Nowa wybranka byłego premiera pracuje w stolicy Wielkiej Brytanii od czterech lat. - Spotkałem ją w Londynie i...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ZMĄDRZYJ POLAKU !!!!!Włocławek
Czy myslicie ze w naszym miescie bedzie kiedys tetniło nocne
Czy myslicie ze w naszym miescie bedzie kiedys tetniło nocne zycie? Kude normalnie nic sie nie chce jak sie widzi codziennie wieczorem te pustki. Normalnie nic sie nie chce. Ludzie wychodzcie z domow!!
Komentarzy8
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ediWłocławek
Ksysiu, idz do tego przedszkola, pilnuj biznesu, mialeś
Ksysiu, idz do tego przedszkola, pilnuj biznesu, mialeś super pomysł, zazdroszczę ! Po co Ci ten MPEC ...???
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Barbara B.Włocławek
Jak Wam Się podoba komentarz do walk bokserskich Kuleja,
Jak Wam Się podoba komentarz do walk bokserskich Kuleja, pamietam go jako boksera był bardzo dobry,ale jak słucham jak komentuje to nie chce mi się oglądać, myśle że w radiu by się bardziej sprawdził- ciekaw jestem Waszej opinii.
Komentarzy3
Wyświetleń858
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~KTOSIKWłocławek
Pazdziochu ,mordo Ty moja gdzie sie podziałeś? Chciałem
Pazdziochu ,mordo Ty moja gdzie sie podziałeś? Chciałem zasięgnąć Twojej rady. Co sądzisz o wielkim skandalu pedofilskim we włoskim Kościele katolickim opisanym wczoraj przez dzienniki "La Stampa" oraz "L'Espresso". Przez ponad 30 lat księża wykorzystywali seksualnie głuchonieme dzieci w kościelnym ośrodku w Weronie.
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szuja/sufraganWłocławek
Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, po co spółkom
Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, po co spółkom miejskim marketing? Bez niego nie będą mieli klientów? haha. Ich zakichanym obowiązkiem jest robić to co mają zapisane w statucie, czyli służyć mieszkańcom (w końcu to mieszkancy ich utrzymują). Więc na cholerę tam marketing? Żeby zyskać nowych klientów? buahahah. PR to PR,...
Komentarzy25
Wyświetleń4K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~chamWłocławek
Akademia Kobiet,Demokratyczna Unia Kobiet,Partia
Akademia Kobiet,Demokratyczna Unia Kobiet,Partia Kobiet,uważamy,że to jeszcze mało. Zakładamy -chcemy powołać do życia nową partię Kobiet Trwających w Dziewictwie.Podstawowy warunek to dojrzałość minimum 21-letnia i stan nienaruszony. Przygotowujemy statut i dokumenty do rejestracji jako założycielki/15 kobiet/. Europarlament...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Kasia & reszta pańWłocławek
Ostatnio jechałam taxówką MPT i musz przyznać że byłam
Ostatnio jechałam taxówką MPT i musz przyznać że byłam zszokowana postawą pan o numerze bocznym 330, który strasznie bluźnił, nie wiem czy był pijany może, składał niedwoznaczne propozycje, że może mnie odwieść spowrotem, itd. chyba wiecej nie musze pisać. Może taksówkarzy ktoś powinien sprawdzać, czy nadają sie do takiej...
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~przerazonaWłocławek
czy ktoś z obecnych na tym forum był na wystawie pn.twarze
czy ktoś z obecnych na tym forum był na wystawie pn.twarze włocławskich bezpieczników? A czy było tam umieszczone zdjęcie Pażdziocha ?> Jestem bardzo ciekawa!
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~SawaWłocławek
dosc przypadkowo znalazlem ten artykul, bo na glownej stronie
dosc przypadkowo znalazlem ten artykul, bo na glownej stronie jest jako pierwszy http://wyborcza.pl/1,82709,6185358,Wloclawek_do_l icytacji__Jak_rodzi_sie_hister ia.html
Komentarzy0
Wyświetleń597
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~gall anonimWłocławek
Ulica Kilińskiego ,mająca zabytkową nawierzchnię z kostki
Ulica Kilińskiego ,mająca zabytkową nawierzchnię z kostki ,obecnie jest tak zrujnowana że strach nią jechać.Ciekawe kto będzie ją naprawiał i na czyj koszt.Wątpie żeby wytrzymała do końca tej inwestycji.
Komentarzy2
Wyświetleń726
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
slyszalem niedawno reklame naszego miasta w PR pr. 1
slyszalem niedawno reklame naszego miasta w PR pr. 1 kierowca przejezdzajacy przez Wloclawek opowiadal i przestrzegal przed dziurami w jezdniach zarowno w miescie jak i w kierunku Torunia.Co na to odpowiedzialni za ten stan rzeczy? Mozna sie niebawem spodziewac lawiny pozwow o odszkodowania za uszkodzone samochody
Komentarzy2
Wyświetleń768
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~elmirek46Włocławek
Czy ktoś może wie co się stało z Dionizym, dawno już
Czy ktoś może wie co się stało z Dionizym, dawno już się nie odzywał, oczekuję na odpowiedz oczywiście dobrą.
Komentarzy1
Wyświetleń703
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~MagdaWłocławek
Czy zmiana nazwy ul.20-go stycznia na P.O.W. była
Czy zmiana nazwy ul.20-go stycznia na P.O.W. była potrzebna?Obojętnie kto by wyzwolił Włocławek,amerykanie,rosjanie czy marsjanie,to jest to jednak ważna data w historii miasta.
Komentarzy34
Wyświetleń4K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
Błąd w ustawie pozbawił spółdzielców
Błąd w ustawie pozbawił spółdzielców własności /Rzeczpospolita | 19.01.2009 | 07:35 Nieruchomości / Wiele spółdzielni przekształcało lokatorskie prawo do mieszkania we własnościowe, podpisując zwykłe umowy pisemne. Teraz okazuje się, że są one nieważne i potrzebny jest akt notarialny. Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego...
Komentarzy1
Wyświetleń636
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~zmartwionyWłocławek
Czy wiecie gdzie we Włocławku można załadować małą
Czy wiecie gdzie we Włocławku można załadować małą butlę turystyczną (poropan - butan)
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~tomasz1Włocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA