Forum Włocławek

ostatnio pisałem o obwodnicy włocławka ale dzis napisze o
ostatnio pisałem o obwodnicy włocławka ale dzis napisze o tym ze ta nowa wzorcowania mam nadzije ze zmieni wizerunek miasta super marketów:) i na dodatek tez wizerunek miasta zmienia prywatna osoba bo miasto za władnia seplenców z wadami wymowy nic nie robiło ...ja wiem ze łatowo narzekac ale cze,mu we wlocku buduje sie tylko super markety...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~laki Włocławek
Szanowna redakcjo chcialem wam pogratulowac portalu, jednak
Szanowna redakcjo chcialem wam pogratulowac portalu, jednak czy nie zastanawialiscie sie moze nad innym bardziej dostepnym i krótszym adresem domeny. Ten jest niestety troche zbyt długi jak dla mnie. Jak sie komus dyktuje to jest za dlugie i ludzie zapominaja. Pomyślcie nad tym. Proponuje moze info.pl, winfo.pl, wiem że dużo domen jest...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~waldekWłocławek
Może każdy kto zamieszcza komentarz umieścił by przy
Może każdy kto zamieszcza komentarz umieścił by przy swoim nicku liczbę oznaczającą wiek.Co o tym myślicie?
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AntekKowalskiWłocławek
wloclawska komuno pokaz swoje prawdziwe oblicze, no komuszki
wloclawska komuno pokaz swoje prawdziwe oblicze, no komuszki pierdzacy w stolki UM nie dlugo was wszystkich wymiecie
Komentarzy19
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Jak myślicie czy L.Wałęsa winien mieć proces sądowy za
Jak myślicie czy L.Wałęsa winien mieć proces sądowy za wypowiedz na L.Kaczyńskiego 'mamy durnia nie prezydenta', według mnie włos z głowy nie powinien mu spaść.
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ZbyszerkWłocławek
do magdaleny- polska jest krajem chrzescijanskim wiec jesli
do magdaleny- polska jest krajem chrzescijanskim wiec jesli twoi rodzice nazywali sie chcrzescijanami to cie ochrzcili w duchu tej religii ale kiedy uzyskalas pelnoletnosc moglas i nadal mozesz zrezygnowac z zycia w tej wierze (tylko od ciebie to nalezy.wiec mi nie pisz ze jestes w kosciele na sile (mozesz sobie wierzyc w cudakow ale nie nazywaj...
Komentarzy37
Wyświetleń4K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Zastanawiam się jakim to prawem, terror religijny upoważnia
Zastanawiam się jakim to prawem, terror religijny upoważnia klechy do jakichś "łapanek ", "odliczanek" dzieci i po tym wstawiania dwójek z religii za nieobecność na mszy w niedzielę, przez katechetów np. w szkole 23. Dosyć, że wprowadzono bezpodstawnie przymusowo religie to teraz wprowadzono terror chodzenia do kościoła. Nawet za...
Komentarzy37
Wyświetleń4K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szuja/sufraganaWłocławek
CENY MIESZKAŃ ZA METR KWADRATOWY NOWE MIESZKANIA: PO ILE WE
CENY MIESZKAŃ ZA METR KWADRATOWY NOWE MIESZKANIA: PO ILE WE WŁOCŁAWKU SĄ NOWE MIESZKANIA, ILE ZA METR, JAKI STANDARD WYKOŃCZENIA ? PO ILE JEST METR KWADRATOWY MIESZKANIA WE WZORCOWNI ?
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KONRADOWłocławek
Tylko do 31 grudnia 2009 r. osoby posiadające mieszkania
Tylko do 31 grudnia 2009 r. osoby posiadające mieszkania własnościowe mają gwarancję, że przekształcą je w odrębną własność bez dodatkowych opłat. Potem utracą moc zasady przekształcania lokali własnościowych. - Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że przeniesienie własności uwzględniające tylko koszty budowy jest...
Komentarzy2
Wyświetleń786
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~zaskoczonyWłocławek
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A informuje
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A informuje o wprowadzeniu Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 stycznia 2009 ograniczeń w dostarczaniu i poborze paliw gazowych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System Pion Krajowa Dyspozycja Gazu ogłasza: od godziny 22:00 dnia 11 stycznia...
Komentarzy1
Wyświetleń665
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~czadWłocławek
Jak zwykle każdego ROKU gra orkiestra WOŚP , Jak zwykle
Jak zwykle każdego ROKU gra orkiestra WOŚP , Jak zwykle muzyka nie do przesłuchania , żenada KTO zaprasza te beznadziejne zespoły ? KASZANKA poprostu
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~ZdegustowanyWłocławek
podobno " u agenta" czy tez "obok agenta" tradycyjnie grała
podobno " u agenta" czy tez "obok agenta" tradycyjnie grała orkiestra dla orkiestry.ciekawe wydarzenie kulturalne.
Komentarzy5
Wyświetleń998
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~bondWłocławek
Siedemdziesiecio Jedno % wzrost liczby bezrobotnych w
Siedemdziesiecio Jedno % wzrost liczby bezrobotnych w Irlandii, bez pracy pozostaje 121 tys osob
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Pasażerka komfort-busa, jadącego z Bydgoszczy do
Pasażerka komfort-busa, jadącego z Bydgoszczy do Warszawy,na swoim docelowym przystanku we Włocławku,dostrzegła brak portfela z dokumentami.Autobus niestety zdążył odjechać.Dzięki pomocy dyżurnego włocławskiej policji,który skontaktował zainteresowaną z dyżurnym płockiej policji,tamtejszy patrol podjechał na dworzec w...
Komentarzy2
Wyświetleń733
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~włocławiankaWłocławek
Byłem ostatnio na spacerze nad Wisłą. Przyjrzałem się
Byłem ostatnio na spacerze nad Wisłą. Przyjrzałem się uważnie mostowi, który chyba nie został wyremontowany zbyt dokładnie. Dużo się mówi ostatnio o jego oświetleniu, mam nadzieję, że nie będzie to podświetlanie rdzy.
Komentarzy0
Wyświetleń502
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~wloclawianinWłocławek
zastanawiem kiedy powstanie obwodnica miasta bo jak posmyle
zastanawiem kiedy powstanie obwodnica miasta bo jak posmyle ze wszytkie tiry samochody osobowe mogly by bokiem jechac to włocławek stał by sie super miastem :)ake widze ze miasto liczy na autostrade ze panstwo wybuduje zanim to sie stanie to minie jeszcze kilka latek a swoja droga zastanawiem sie gdzie i w która strone miasto ma sie rozrasatc...
Komentarzy10
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~laki Włocławek
Parkomaty Znaleźć działający to już wyczyn lecz
Parkomaty Znaleźć działający to już wyczyn lecz niestety są to maszyny złodzieje, to że nie wydaje reszty to rozumiem, ale to ze wrzucając pieniądze nie otrzymujesz biletu to już przesada.
Komentarzy2
Wyświetleń781
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~JRLWłocławek
Co będzie w nowo budowanych pawilonie przy nowo co oddanej
Co będzie w nowo budowanych pawilonie przy nowo co oddanej we Włocławku stacji benzynowej na skrzyżowaniu Okrężna/Stodólna ? Jakiś fajny sklep podejrzam, że samoobslugowy, tylko czy na pewno i jakiej sieci i kiedy otworza ?
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~CiekawskaWłocławek
Zapowiadane przez rząd ograniczenia gazowe oznaczają
Zapowiadane przez rząd ograniczenia gazowe oznaczają wprowadzenie dla przemysłu tzw. 10 stopnia zasilania gazem. Dostawy według tego wskaźnika na pewno nie zapewniają utrzymania produkcji. Jeśli impas utrzyma się dłużej straty poniosą zakłady nawozowe, cementownie, przemysł szklarski. A wkrótce po tych ograniczeniach wezmą się...
Komentarzy3
Wyświetleń883
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~pawełWłocławek
Chyba portal dotrzymał słowa i wszystko wróciło do normy
Chyba portal dotrzymał słowa i wszystko wróciło do normy i posty są wstawiane chronologicznie.
Komentarzy2
Wyświetleń615
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~pamarWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA