Forum Włocławek

brak jednego wpisu z dnia
brak jednego wpisu z dnia wczorajszego.Administrator/właściciel/ portalu jest nieobiektywny , nie potrafi zachować proporcji "białe-czarne".Bardzo pilnuje,żeby "nalatywać na "białe" i bardzo,bardzo dba o "likwidowanie nalotów na czarne" ! A już szczególnie jest czuły na formę ironii. Np. " no komuszki pierdzący w stołki" - o to...
Komentarzy14
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~voxWłocławek
Ogladalem mistrzostwa w pilkę reczna dlaczego w naszym
Ogladalem mistrzostwa w pilkę reczna dlaczego w naszym miescie nie ma pilki recznej??? Przeciez mamy taka hale Mistrzów w ktorej moza by rozgrywac super spotkania, dac wiecej sportu ludziom. moze ktos by sie tym zająl ???
Komentarzy4
Wyświetleń902
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~wwwWłocławek
We Włocławku zaginał nowym właścicielom szczeniak z
We Włocławku zaginał nowym właścicielom szczeniak z mojej hodowli - złoty 6 miesięczny (duży) samiec TOFI nr. tatuażu 018J - szczeniak jest bez obroży (wysunął się z niej). Posiada krawatkę i białe paluszki na lewej przedniej łapce Państwo byli przejazdem, wracali do domu. Zatrzymali się koło salonu Forda, Tofi wysunął...
Komentarzy2
Wyświetleń795
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Rafał MilczarczykWłocławek
"Radykalne ugrupowanie palestyńskie Hamas ogłosiło
"Radykalne ugrupowanie palestyńskie Hamas ogłosiło zawieszenie broni w Strefie Gazy, domagając się jednocześnie od Izraela, by w ciągu tygodnia wycofał stamtąd swoje wojska."
Komentarzy1
Wyświetleń706
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Szukam naprawde fajnego zespolu na wesele?Ma ktos jakies
Szukam naprawde fajnego zespolu na wesele?Ma ktos jakies namiary?
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~MartaWłocławek
Część forumowiczów tutaj, choruje na
Część forumowiczów tutaj, choruje na pomroczność.Ciężki przypadek.Syn jednego z takich co w klapie znaczek z Matką Boską nosił ,też dostał pomroczności.Pewnie za pychę został ukarany. Za popełnione grzechy, ojciec go do zakonu wysłał. Musiał odbyć spacjalną pokutę w tym zakonie, zwanym dla niepoznaki UOP-em.
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~robertWłocławek
To najlepsze podsumowanie konferencji posła Zbonikowskiego.
To najlepsze podsumowanie konferencji posła Zbonikowskiego. poprawne... do bólu. Przede wszystkim ortograficznie. Kriss: "Panie Zbonikowski ja bym tak na wstepie sie zapytal jak sie miewa wasz wielki mentor i ojciec R..... Zdaje sie Pan tez cos tam wygadywal ze wyemitowanie obligacji to straszny pomysl i niby najgorszy. Czemu? ja uwazam ze...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~...Włocławek
"Nie będzie wglądu do teczki sąsiada - powiedział
"Nie będzie wglądu do teczki sąsiada - powiedział Zbigniew Chlebowski w programie Moniki Olejnik"
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Skąd tyle nienawiści u nie których forumowiczów.Skąd to
Skąd tyle nienawiści u nie których forumowiczów.Skąd to się bierze i narasta.Daj im broń a powystrzelaliby się. Myślałam ,że społeczeństwo Włocławka jest bardziej skonsolidowane, zwłaszcza w obecnych trudnych czasach. Czytałam,że szuja chciał się po chrześcijańsko-katolicko-ateistycznie pogodzić z Pażdżochem ale ten się...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Zuzanna romantyczka.Włocławek
Mam nicka jakiego mam i nie przywłaszczam sobie czyichś. Ja
Mam nicka jakiego mam i nie przywłaszczam sobie czyichś. Ja jestem w tym Portalu oficjalnie zarerjestrowany. Mam prośbę do moderatorów, żeby wpisy pod nickiem zarejestrowanym były jednak kontrolowane ,czy należą do właściciela. Nie mam nic przeciwko gejom ale przeciwko ludziom nieuczciwym. I nie chcę, aby taki ktoś używał mojego...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
Szanowny Pażdziochu,Basiu itp. mam dla Was zagadkę. Kto to
Szanowny Pażdziochu,Basiu itp. mam dla Was zagadkę. Kto to powiedział cyt...Michaliki, Dziwisze, Nycze, Libery, Pieronki! Nie obrażajcie Pana Boga grzechem pychy! Nie jesteście wszystkowiedzący !...koniec cyt.
Komentarzy3
Wyświetleń909
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~sufraganWłocławek
uwazam za swietny, pomysl prezesa pewniej spoldzielni aby
uwazam za swietny, pomysl prezesa pewniej spoldzielni aby wywiesic na klatkach schodowych blokow list z liczba zameldowanych tam lokatorow.z jednej z list dowiedzialem sie ze w klatce zameldowanych jest okolo 6 rodzin jedno osobowych, co najdziwniejsze w mieszkaniach tych mieszka permanentnie 4 a nawet 5 osob i rodziny te nie naleza do biednych.i...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Czy minister Cwiakalski i minister pitera sa dobrymi
Czy minister Cwiakalski i minister pitera sa dobrymi fachowcami dzialajacymi tylko i wylacznie dla dobra panstwa i obywateli?A moze w Polsce zdarzyl sie cud i nikt juz nie bierze lapowek a kolesie nie zalatwiaja lewizny? osobiscie znam ludzi z tego nurtu ktorzy ich wybierali i wierzyli w przemiane a sami teraz omijaja prawo w imie wlasnych...
Komentarzy2
Wyświetleń762
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
No to poseł Zbonikowski działa. Zmienił nawet radnym PO
No to poseł Zbonikowski działa. Zmienił nawet radnym PO przynależność partyjną do PP co wytłumaczył jako Przydupasy Prezydenta.Spuchnięta twarz świadczyła albo o zapasieniu się Posła albo ,ze na spotkanie przybył znowu na dużym kacu.
Komentarzy0
Wyświetleń535
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Nie będę startował. Lubię Paździocha i mogę mu bez tego
Nie będę startował. Lubię Paździocha i mogę mu bez tego podać nogę.Tak Cię morducho polubiłem,że kiedyś wytłumaczę Ci wszystko o dentyście i stomatologu.
Komentarzy3
Wyświetleń820
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
Wrodzone to on ma Beta Wulgaris i to samo w herbie.
Wrodzone to on ma Beta Wulgaris i to samo w herbie.
Komentarzy3
Wyświetleń828
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Krzysiu gdzie jesteś mój ukochany blogerze? Masz jakieś
Krzysiu gdzie jesteś mój ukochany blogerze? Masz jakieś kłopociki? Proszę napisz coś o inkubatorze i strefie przemysłowej, proszę proszę....bo jacyś ludzie piszą za ciebie i ani słowa o tym że nasz ukochany prezydent jest ukochany!
Komentarzy27
Wyświetleń3K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~spartanWłocławek
'Osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość
'Osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni (ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) to zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu...
Komentarzy15
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Widzisz Pździoch z tym rozdwojeniem jaźni to jest tak . Ty
Widzisz Pździoch z tym rozdwojeniem jaźni to jest tak . Ty nie rozrużniasz dentysty od stomatologa. Sam napisałeś. Błąd.Podobnie jest z jaźnią. Jaźń jest jedna, dana nam odgórnie.Widzisz rozdwojenie wymyślili ateiści. To jak jest z Tobą.Tak jak z dentystą i stomatologiem? Ich też nie można łączyć w całość bo są to dwa...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~sufraganWłocławek
A oglądał ktoś wczoraj konferencje prasową w Wiśle? Ze
A oglądał ktoś wczoraj konferencje prasową w Wiśle? Ze strony prezydenta Ukrainy pełna powaga a ze strony Polski? delikatnie mówiąc komedia.
Komentarzy2
Wyświetleń699
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~PrezydentWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA