Forum Włocławek

Bill Clinton śmieje się z Donalda
Bill Clinton śmieje się z Donalda Tuska http://www.youtube.com/watch?v=CYiCh9IqeSk&feature=re lated "NA RADYKALNE PODWYŻKI CEN PŁAC. UMÓWIĘ O TYM ODPOWIEDZIALNIE." DONALD TUSK "GIEŁDA JEST BAROMETREM RZĄDZENIA" DONALD TUSK PODCZAS SPADKU NIEWIELKIEGO PO PODPISANIU AKTY STABILIZACYJNEGO PIS LPR SAMOOBRONA
Komentarzy2
Wyświetleń797
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~PAMIETAJ LUDU CIEMNYWłocławek
W Focus Park zapada się parking, pękają ściany, drżą
W Focus Park zapada się parking, pękają ściany, drżą sufity to samo chcą otworzyć we Włocławku tylko że gorsze, brzydrze tańsze i szybciej mają otworzyć bo 4-6 miesięcy wybudować, nie pozwólmy na budowę tego brzydalstwa u nas takiego jak w ŚWIDNICY, to wykonane w Bydgoszczy mimo, ze jest najpiekniejsze tez zrobione byle jak...
Komentarzy0
Wyświetleń618
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~FOCUS PARKWłocławek
czy to prawda ze na ferie można w niektórych godzinach
czy to prawda ze na ferie można w niektórych godzinach wejsc za darmo na lodowisko?
Komentarzy3
Wyświetleń832
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~kolitka:))Włocławek
Pytanie z gatunku przewrotnych :Kiedy wreszcie Policja
Pytanie z gatunku przewrotnych :Kiedy wreszcie Policja zacznie karać tych ,którzy odpowiadają za stan dróg(za grube pieniądze)na równi z ich użytkownikami(kierowcami).Przecież obecna stan to dyskryminacja prawna uczciwych obywateli,by nie powiedzieć dosadniej ......co Wy na to?
Komentarzy2
Wyświetleń716
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~władysław polak Włocławek
Tym razem Jelita Opozycyjne postanowiły złagodzić niedolę
Tym razem Jelita Opozycyjne postanowiły złagodzić niedolę dzieci i dlatego z poświęceniem nieprzespanej nocy ,balowały. Cel został osiągnięty,dzieciom zrobiło się lżej. Łaskawcy w podrygach,w podskokach i w oparach zebrały 3 tyś. zł. Łaska pańska na pstrym koniu jeżdzi, ale co tam , karnawał jeszcze trwa,jeszcze jakieś...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~elwiraWłocławek
Co z tego, że w naszym szpitalu będzie nowy sprzęt skoro
Co z tego, że w naszym szpitalu będzie nowy sprzęt skoro lekarze z włocławskiego szpitala są niekompetentni? Czy oni w ogóle będą umieli go obsługiwać? To przykład lekarzy, którzy załapali się na stanowisko, mają pieniądze większe niż lepsi specjaliści w lepszych szpitalach (wiem co piszę), a nie mają po pierwsze wiedzy, po...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~zdenerwowanyWłocławek
Czy we Włocławku istnieja loze masonskie?
Czy we Włocławku istnieja loze masonskie?
Komentarzy8
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Jak donoszą lokalne media rośnie ilość miast i miasteczek
Jak donoszą lokalne media rośnie ilość miast i miasteczek w naszym regionie poważnie przymierzających się do budowy obwodnic -a co w ,,MIEŚCIE WŁOCŁAWEK "na ten temat słychać prócz szczęku ,,szabelek " na POSIEDZENIACH rady miasta-może ktoś coś słyszał ?
Komentarzy3
Wyświetleń944
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~władysław polak Włocławek
PO nowo wybudowanych drogach jezdza dobrze oplaceni
PO nowo wybudowanych drogach jezdza dobrze oplaceni policjanci w nowych szpitalach opiekuja sie nami usmiechniete pielegniarki, powstaja baseny,mosty,obwodnice.Wiecie ile trzeba czekac na wizyte w poradni leczniczej 2,3,4 miesiace a czasami i dluzej
Komentarzy1
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Byłam dziś na własne oczy zobaczyć nagrobek Stanisława
Byłam dziś na własne oczy zobaczyć nagrobek Stanisława Zagajewskiego. I niestety jestem rozczarowana. Po pierwsze: kolor nawet ciekawy, taki wyróżniający się. Tylko, że odcienie poszczególnych elementów bardzo się różnią. Wygląda to tak jakby w zakładzie zabrakło materiałów i dano resztki zbliżone kolorystycznie. Po drugie:...
Komentarzy4
Wyświetleń911
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~zniesmaczonaWłocławek
TVN cenzuruje YouTube !!!!! Na trwającym 1 minutę i 20
TVN cenzuruje YouTube !!!!! Na trwającym 1 minutę i 20 sekund nagraniu Kamil Durczok, podczas charakteryzacji przed rozpoczęciem jednego z wydania ”Faktów” jesienią ub.r., rozmawia z przebywającym w reżyserce realizatorem wizji. Na nagraniu słychać jedynie słowa Durczoka, który domaga się wyczyszczenia brudnego stołu,...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~ZAMROCZENI "GWIAZDAMI"Włocławek
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090216/WLOCLAWEK01/894836554 nic dodać, nic ująć. A może ktoś się tym zajmie, bo bezczelność niektórych wręcz razi. Ale tutaj chyba nie tylko o bezczelność chodzi, ale o łamanie prawa
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~antysobolWłocławek
A ja sobie nie zycze zeby L.Walesa zostal honorowym
A ja sobie nie zycze zeby L.Walesa zostal honorowym obywatelem naszego miasta, niech sobie bedzie obywatelem Lipna albo Popowa
Komentarzy4
Wyświetleń954
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Radny M. rozdaje co nasze! Mieszkania komunalne chce
Radny M. rozdaje co nasze! Mieszkania komunalne chce sprzedawać za 5 procent ich wartości! To może Pan radny i za mnie spłaci kredyt? Może jakby Pan radny za normalną robotę się wziął jak większość to by zobaczył jak to jest zarobić na mieszkanie. Za darmo Panie M. – mówiąc delikatnie - to dzisiaj nie można skorzystać z WC.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Józef NiemazierskiWłocławek
Po obiedzie z Prezydentem Jaruzelskim, pani Thatcher
Po obiedzie z Prezydentem Jaruzelskim, pani Thatcher podprowadziła go do kominka, złapała za guzik i powiedziała: "nie wolno się zgodzić na zjednoczenie Niemiec". A co forumowicze na ten temat sądzą. Ja uważam ,że miała 100% rację.
Komentarzy2
Wyświetleń710
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~szujaWłocławek
Dziś wieczorem zawitał do naszego miasta niezwykły
Dziś wieczorem zawitał do naszego miasta niezwykły człowiek.Spotkałem go w barze koło Włocławka.Bardzo sympatyczny facet który robi super akcję związaną z bezpieczeństwem na drogach.Po krótkiej rozmowie został nakarmiony a jeden z mieszkańców Pińczaty zaproponował mu przenocowanie i kąpiel.Dokładne informacje o tym człowieku...
Komentarzy3
Wyświetleń822
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~WłocławiakWłocławek
Już nad Monachium wieczór zapada, słowik pieśń nocną
Już nad Monachium wieczór zapada, słowik pieśń nocną zaczyna nucić, a tu kniaź Dreptak w samolot wsiada, by na ojczyzny łono powrócić. Tuż za nim żona się tarabani, ciągnąc za sobą różne bajery: dwa płaszcze z firmy "Tani Armani", pięć kapeluszy, trzy nesesery. Lecz w samolocie ciasność doskwiera tej...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez szujaWłocławek
Nie broniąc w żaden sposób poseł Kopaczewskiej ( bo
Nie broniąc w żaden sposób poseł Kopaczewskiej ( bo sprawa zabezpieczenia tamy we Włocławku powinna być absolutnym priorytetem ) zresztą moim zdaniem ten typ posła to jedno wielkie nieporozumienie, ciekawy jestem jak będzie wyglądała realizacja budżetu miasta i przewidzianych w nim inwestycji. Zobaczymy jakie środki uda się uzyskać...
Komentarzy0
Wyświetleń526
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~andersenWłocławek
Sprawa legalizacji marihuany staje się coraz głośniejsza.
Sprawa legalizacji marihuany staje się coraz głośniejsza. Na razie decydenci nie chca o tym słyszec, ale spokojnie, jak te staruchy popadają, my zalegalizujemy, wymiana pokoleń juz się dokonuje :) Nie będzie mi żaden złodziej czy inny cwaniak decydował o moim życiu i o tym co moge a czego nie. To moja sprawa, ja sam decyduje o sobie....
Komentarzy8
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~:)Włocławek
Wszystkich zainteresowanych RAJDAMI SAMOCHODOWYMI (zarówno w
Wszystkich zainteresowanych RAJDAMI SAMOCHODOWYMI (zarówno w charakterze zawodnika jak i sędziego) serdecznie zapraszamy w każdą środe o godz. 18.30 do AUTOMOBILKLUBU WŁOCŁAWSKIEGO ul Chopina 10/12.
Komentarzy0
Wyświetleń528
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Magdalena TyrałaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA