Forum Włocławek

Na Zazamczu stoi martwy stadjonik. Po cholerę ten stadjonik
Na Zazamczu stoi martwy stadjonik. Po cholerę ten stadjonik jest komu potrzebny. Można by chociaż zimą właśnie tam zrobić drugie lodowisko.
Komentarzy4
Wyświetleń921
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~biskupWłocławek
Dzisiaj jadąc do Torunia postanowiłem policzyć ilość
Dzisiaj jadąc do Torunia postanowiłem policzyć ilość fotoradarów na tej trasie. Naliczyłem SZESNAŚCIE sztuk. Chyba trochę przesadzili...
Komentarzy1
Wyświetleń598
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ktosWłocławek
Mieszkam w bloku przy Al.F.Chopina.Jestem pełnoprawnym
Mieszkam w bloku przy Al.F.Chopina.Jestem pełnoprawnym członkiem spółdzielni,mam wykupione mieszkanie w bloku.Jednak mam problem z zaparkowaniem samochodu przed blokiem ponieważ jakiś idiota wydzwania do straży miejskiej informując ich że blokuję wjazd.Człowiek ten to były policjant,już nie pracuje tam ponieważ poznano się na jego...
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~Mieszkaniec (wkur...)Włocławek
uważam że w naszym mieście powinno być więcej lodowisk
uważam że w naszym mieście powinno być więcej lodowisk przynajmniej na każdym osiedlu i nie koniecznie płatnych kiedyś na zazamczu strażacy nam wylewali takie lodowisko może w okresie wolnym od szkoły warto o tym pomyśleć jeśli aura na to pozwoli i będzie mróz
Komentarzy0
Wyświetleń490
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~krystynaWłocławek
W Grudziądzu otwierają właśnie sklep kolekcjonerski
W Grudziądzu otwierają właśnie sklep kolekcjonerski dopalacze.com. Kiedy u nas? Jesteśmy gorsi od Grudziądza? Czekam z niecierpliwością
Komentarzy16
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~kolekcjonerWłocławek
Dziwna plaga zapanowała pośród barów w kierunku
Dziwna plaga zapanowała pośród barów w kierunku Kowala.Już drugi bar spłonął w krótkim okresie czasu.Wcześniej na wprost drogi prowadzącej na Widoń został spalony nieczynny bar a w sobotę spłonął Grill bar niedaleko Kowala. Dziwne co? ...smaczku może dodać fakt że w przedziwnych okolicznościach spłonął też niedawno...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Cal.9 mmWłocławek
Święta Bożego Narodzenia upłynęły w Kościele pod
Święta Bożego Narodzenia upłynęły w Kościele pod hasłem walki z nowoczesną medycyną, a przede wszystkim z prawem kobiet do posiadania dzieci. Biskupi i księża orzekli, że Pan Bóg nie jest przychylny zapłodnieniu in vitro, bo „nikt nie ma prawa do dzieci”, choć nigdzie nie wytłumaczyli, dlaczego Pan Bóg, który jest...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~voxWłocławek
Już w sylwestra! Co zobaczył jasnowidz z
Już w sylwestra! Co zobaczył jasnowidz z Człuchowa? Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, który już rok temu, na łamach "Pomorskiej" przewidział ogólnoświatowy kryzys gospodarczy, w środę, w sylwestrowym wydaniu naszej gazety powie co czeka nas w 2009 roku.
Komentarzy2
Wyświetleń742
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~ciekawyWłocławek
Czytam wiadomość dot.zbiórek pana dyrektora domu dziecka -
Czytam wiadomość dot.zbiórek pana dyrektora domu dziecka - i co?? Napradę "Człowiek jest wart tyle, ile może dać i pomóc drugiemu człowiekowi"- dobrze napisane ale dziwnie tłumaczone. Niech ten dyrektor uczy swoim postępowaniem - ciekawe ile sam ze swoich pieniążków przekazuje na ten szczytny cel? Owszem kwestowanie jest dobre ale...
Komentarzy1
Wyświetleń708
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~norbertWłocławek
Święta, święta ... a co po świętach? Protokół z
Święta, święta ... a co po świętach? Protokół z XXIV sesji dopiero niedawno się znalazł się w Internecie. Dlatego tez pominę sprawy emisji obligacji, spółki poręczeń kredytowych czy też bardziej płomienne niż prawdziwe wystąpienia radnych. Na to przyjdzie czas po jutrzejszej sesji. W świątecznym nastroju buldogi szykują...
Komentarzy1
Wyświetleń598
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
.Komu przeszkadza dziecko z in vitro ? - Nie będzie nam
.Komu przeszkadza dziecko z in vitro ? - Nie będzie nam kler dyktował warunków. Niech się zajmą głoszeniem słowa bożego, a nie dyskutują o czymś, o czym pojęcia nie mają. I jeszcze ludziom chcą zabrać szczęście, jakim jest dziecko – oburza się Anty-Anty. Aspekt finansowy porusza też gajowy. - To już nie Kościół, ale...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~realityWłocławek
Lodowisko. Serdecznie współczuję wszystkim włocławianom,
Lodowisko. Serdecznie współczuję wszystkim włocławianom, którzy w tym roku mają za sąsiedztwo lodowisko. Myślę, że słuchanie od rana do wieczora madonny, akona nie należy do przyjemności. Osobną sprawą jest "trafność decyzji" usytuowania lodowiska w ścisłym centrum miasta, gdzie jak wiadomo z miejscami parkingowymi jest bardzo...
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Anna WołekWłocławek
Zdążyłem zauważyć ,że w moim mieście sprawnie działa
Zdążyłem zauważyć ,że w moim mieście sprawnie działa aparat ścigania przeistoczony na wzór katolicyzmu w pojedynczą osobę Redaktora Knapika. Tak więc Redaktor stał się Świętą Trójcom Prawniczą w jednej Osobie.Pamiętam jak był znienawidzony przez "komunę" a teraz przez " katolickom solidarność". Ci co powinni zająć się...
Komentarzy1
Wyświetleń657
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~biskupWłocławek
Jak to jest że Pan dyrektor domu dziecka ciągle robi
Jak to jest że Pan dyrektor domu dziecka ciągle robi zbiórki dla dzieci. Ja nie mam nic przeciw dawaniu na dzieci ale on jest po to aby tak zarządzać by mu starczało, a nie ciągle robi zbiórki!!! Ja MUSIAŁEM sięzłożyć w szole u jednego dziecka i w przedszkolu u drugiego - bo presja otoczenia. PANIE PREZYDENCIE - jak się nie sprawdza...
Komentarzy3
Wyświetleń766
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~witoWłocławek
Przestrzegam przed zooragnizaowaniem imprez,przyjęć w
Przestrzegam przed zooragnizaowaniem imprez,przyjęć w "Gospodzie" przy ulicy Żurawiej 27 We Włocławku.Powiem jasno i krótko...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~zawiedzionyWłocławek
PARKOMETRY Dziś po raz pierwszy skorzystałem z
PARKOMETRY Dziś po raz pierwszy skorzystałem z parkometrów zamontowanych w naszej mieścinie. Chciałem kupić bilecik na 1godz. (za 1,60,-) wrzuciłem 2zł i .... szok. Te "inteligentne" maszyny nie wydają reszty. Czyżby nie potrafiły obliczyć różnicy? A swoją drogą czy nie ma polskich firm które by na tym zarabiały? Bo o ile wiem...
Komentarzy15
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~kierowcaWłocławek
Tak się zachowują członkowie PiS-u i Solidarności cyt. za
Tak się zachowują członkowie PiS-u i Solidarności cyt. za Gazetą...W śledztwie Kalinowski tłumaczył się, że nie wiedział, co podpisuje i zrzucił całą winę na nieżyjącego prezesa WTK...
Komentarzy2
Wyświetleń767
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~szuja/sufraganaWłocławek
Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie,
Multikino to przereklamowana lipa! Miało być tak pięknie, kilka sal kinowych, klima, surround i w ogóle bajka. A tu klima rzadko odpalana, surround to taki, że z drugiej sali przebija dźwięk w kilku salach te same filmy przez kilkanaście tygodni. Ja nie wiem dla kogo są te seanse, sama chała. Od kilku ładnych tygodni chce iść na coś...
Komentarzy2
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~kinomanWłocławek
Niedawno na Włocławskim cmentarzu komunalnym pochowałem
Niedawno na Włocławskim cmentarzu komunalnym pochowałem bliską mi osobę.Właśnie przeglądam rachunki za wykonaną usługę i co .... koszt uruchomienia dzwonu na terenie cmentarza 45zł... liczyłem się z kosztami ale opłata za dzwon...rozumiem że kasa miasta potrzebuje finansów... nadmieniam że nie chodzi mi o pieniądze a o...
Komentarzy3
Wyświetleń841
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Adam Włocławek
Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie
Bulwersuje mnie wysyłanie SMSów pomocowych na leczenie jakiegoś dziecka.Wysyłam i za to muszę jeszcze zapłacić 22 procent kary,przecież to państwo powinno leczyć ludzi a nie karać mnie i innych za to że pomagamy, to jest barbarzyństwo, na nieszczęściu chcą zarabiać,co za kretyn ustanowił takie prawo, tyle posłów i senatorów i...
Komentarzy4
Wyświetleń907
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~JolaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA