Forum Włocławek

We Włocławku dużo ludzi myśli kategoriami XX w
We Włocławku dużo ludzi myśli kategoriami XX w zapominając ,że we Włocławku już nie ma I Sekretarza KW PZPR. Przez wiele nieruchomości przechodzi np. rurociąg ciepłowniczy i co, nic. Mimo ,że jest Ustawa nr 2 poz.557 Dziennik Ustaw 03sierpień 2007r i artykuły o służebności odpłatnej przesyłu energii to MPEC WCALE SIĘ NIE...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~robertWłocławek
Prezesi sobie jezdza Panie Slawku K. Dzis w Nowosciach 'nowy
Prezesi sobie jezdza Panie Slawku K. Dzis w Nowosciach 'nowy duch' przyznaje, że to Pan zatwiedził zakup tego tak baaardzo drogiego samochodu. Żalosne to ! Ale cóż, najłatwiej obwinić nieobecnych
Komentarzy0
Wyświetleń548
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MietekWłocławek
SZUKAMY CHĘTNYCH DO uczestniczenia w Mszy św. w klasycznym
SZUKAMY CHĘTNYCH DO uczestniczenia w Mszy św. w klasycznym rycie rzymskim (przesoborowym) we Włocławku. Jeżeli jesteś zainteresowany odezwij się na email: [email protected] , kiedy zbierze sie nas większa grupa będzie można się o taką Mszę postarać u któregoś z księży. W Toruniu już jest, czy i tym razem Włocławek ma być...
Komentarzy2
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Łukasz Włocławek
Czekaliśmy,czekaliśmy i mamy tak zwane lodowisko,które
Czekaliśmy,czekaliśmy i mamy tak zwane lodowisko,które zamknięto zanim otworzono bo lód był za cienki!!!ŚMIESZNE i TRAGICZNE!!!
Komentarzy0
Wyświetleń622
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~ciastekWłocławek
Poradźcie. Jeśli mieliście problem z napisaniem tekstu
Poradźcie. Jeśli mieliście problem z napisaniem tekstu (znikający kursor), a poradziliście sobie z tym w jakiś sposób, pomóżcie. Np. napisanie tych dwóch zdań, zajęło mi 7 min. Używam I.E. 6
Komentarzy2
Wyświetleń833
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~ananasWłocławek
Ktoś się mija z prawdą …. Podczas prezentacji nowej
Ktoś się mija z prawdą …. Podczas prezentacji nowej taryfy opłat za wodę i ścieki prezes MPWiK stwierdził, że przeciętna włocławska rodzina zapłaci miesięcznie 4 PLN więcej. Postanowiłem to sprawdzić na Fakturze za miesiąc listopad – mieszkanie w kamienicy, rodzina trzyosobowa w weekendy zazwyczaj nie przebywająca we...
Komentarzy4
Wyświetleń976
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Sławomir KoprowskiWłocławek
Drogi Portalu! Wróć do starej formuły i umieszczaj posty
Drogi Portalu! Wróć do starej formuły i umieszczaj posty chronologicznie, bo obecnie zrobiło się zamieszanie. Wypowiedzi z listopada są przed tymi z grudnia. Umieśćie je w dziale np. "najczęściej komentowane" i tyle. Pozdrawiam.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~ananasWłocławek
przy dworcu kolejowym we Wloclawku stoi tablica
przy dworcu kolejowym we Wloclawku stoi tablica upamietniajaca zamordowanie przez Niemcow kolejarzy jakis bezmozgowiec postawil w odleglosci 2-3m. olbrzymi baner z reklama OBI Miejsce to jest wyrazem szacunku dla ofiar i postawienie reklamy nomen omen niemieckiego marketu jest profanacja tego miejsca PROTESTUJE wobec tego faktu i zadam...
Komentarzy3
Wyświetleń921
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~elmirek46Włocławek
Nie obiecuj czego nie możesz dotrzymać. Właśnie MPWiK
Nie obiecuj czego nie możesz dotrzymać. Właśnie MPWiK podniósł ceny za wodę i ścieki – za ścieki ponad 30%. Za mniejszą podwyżkę został podobno zwolniony poprzednik Prezesa Łowickiego. Chyba, że zwolniony został po to aby zrobić miejsce dla kolegi właściciela??? Co symptomatyczne na sesji Rady Miasta przeciwko tej...
Komentarzy21
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Sławomir KoprowskiWłocławek
Uniwersytet Trzeciego Wieku (CKU) vs. Zespół Szkół
Uniwersytet Trzeciego Wieku (CKU) vs. Zespół Szkół Budowlanych (ZSB) Mam jedno pytanko do p. Pałuckiego . Czemu starsze osoby z w/w uniwersytetu zabierają możliwość nauki w szkole średniej tj. Zespół Szkół Budowlanych ? Nasze dzieci mają się uczyć na dwie zmiany ( 8-14 i 14- 20:50 ) ? Pieniądze dla tych osób się znalazły...
Komentarzy3
Wyświetleń862
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~RodzicWłocławek
Szanowni Internauci ! W związku z zamieszaniem dotyczącym
Szanowni Internauci ! W związku z zamieszaniem dotyczącym spółki Anwil i ewentualnego przejęcia tej firmy przez 3 prawie bankrutujące zakłady stwierdziłem, że jako obywatele naszego miasta powinniśmy dać wyraz naszemu niezadowoleniu. Sam osobiście nie wyobrażam sobie, aby kolejną firmę w naszym mieście czekał niepewny los. Owa...
Komentarzy16
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~anwilowiecWłocławek
Oglądam właśnie TV Kujawy i nie mogę wyjść z podziwu
Oglądam właśnie TV Kujawy i nie mogę wyjść z podziwu nad tupetem Prezydenta. Otóż wnosi się o powołanie spółki nie przedstawiając umowy tej spółki. Dionizy ! Chłopie wytłumacz zmi ten białoruski zwyczaj bo dla mnie człowieka z Europy jest on niezrozumiały. PS Proponuję wnieść o uchwalenie budżetu bez jego prezentacji,
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pawciuchaWłocławek
Do Kancelarii Sejmu wpłynęło zawiadomienie wysłane przez
Do Kancelarii Sejmu wpłynęło zawiadomienie wysłane przez cypryjski hotel ws. zachowania posłów PiS Karola Karskiego i Łukasza Zbonikowskiego. Zdaniem hotelu, polscy parlamentarzyści byli pijani i m.in. uszkodzili wózki golfowe. Karol Karski . No !zachowali się jakoś !
Komentarzy19
Wyświetleń3K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Irytuje mnie widok obok którego przejeżdżam
Irytuje mnie widok obok którego przejeżdżam codziennie tj.blok na rogu ulic Kruszyńskiej i Królowej Jadwigi. Kto jest włascicielem tego budynku? Czy nikt nie widzi jak ten blok wygląda,przecież w pewien sposób to wizytówka Włocławka!!! Z daleka jadąc rzuca się w oczy napis WŁOCŁAWSKA PATOLOGIA czy tam naprawdę mieszkają tacy...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~przejezdnaWłocławek
Stwierdzam je jest cenzura i nie wszystko jest opublikowane.
Stwierdzam je jest cenzura i nie wszystko jest opublikowane. A wiec mozna juz wiedziec jakimi tendencjami nasycona jest ta strona. Prawicowymi.
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Zofia BlancWłocławek
Wszystkiego najlepszego dla BAŚ i piosenka
Wszystkiego najlepszego dla BAŚ i piosenka http://www.wrzuta.pl/audio/wrvw3ITmzq/
Komentarzy2
Wyświetleń783
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
Juz ustanol mi pod OBI aby jutro byc pierwszym klientem,
Juz ustanol mi pod OBI aby jutro byc pierwszym klientem, bedzie szal, wszystko kupie i bede mial do konca zycia tanio.
Komentarzy2
Wyświetleń713
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~WojtekWłocławek
Ja tez mam pytanie dlaczego nie opublikowano mojego linka
Ja tez mam pytanie dlaczego nie opublikowano mojego linka dotyczącego " moherów" nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moherowe_berety
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~szujaWłocławek
500 ulice we wloclawku proponuje nazwac im. Tadeusza
500 ulice we wloclawku proponuje nazwac im. Tadeusza Sławińskiego. Był to wybitny mieszkaniec naszego miasta, zalozyciel ogromnej ilosci stowarzyszen sędzia, pisarz i aktywny działacz społeczny przez wiele wiele lat, a przede wszystkim wspanialy czlowiek, zawsze włocławianin.
Komentarzy0
Wyświetleń617
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~breatheWłocławek
Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???
Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~nieokiełznanyWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA