Forum Włocławek

Przeczytałam wczoraj wypowiedzi mieszkańców na temat
Przeczytałam wczoraj wypowiedzi mieszkańców na temat zachowań pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Południe.Nie tylko tam panują dziwne zwyczaje.We Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej też dzieją się przedziwne rzeczy.W sąsiednim bloku przy ulicy Chopina jakaś firma ocieplała ostatnio blok.Zdziwiłam się kiedy po ociepleniu...
Komentarzy0
Wyświetleń650
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Należy się premia???Włocławek
Może Radio Gra zmieniło by w końcu playlistę? Przecież
Może Radio Gra zmieniło by w końcu playlistę? Przecież to się porzygać można! W kółko te same kawałki, codziennie, tydzień w tydzień. Do tego kilka razy dziennie ta playlista się zapętla (np wczoraj jak malowałem, to w ciągu 4 godzin 3 razy słyszałem Britney - Womanizer). Dla mnie DJ powtarzający chociaż raz kawałek podczas...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~chamWłocławek
Czy prawdą jest to co usłyszałem od mojego znajomego na
Czy prawdą jest to co usłyszałem od mojego znajomego na temat otrzymywania talonów na zakup artykułów spozywczych (chodzi mi o tzw; talony na święta)przez pracownikow Społdzielni Południe Z jakich srodkow finansuje sie w/w już talony.. a moze to ja i moi sąsiedzi jestesmy sponsorami..moge sie mylic jak to jest naprawde?
Komentarzy2
Wyświetleń767
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~"sponsor"Włocławek
Kiedy wreszcie w naszym mieście będzie nowy basen, chyba
Kiedy wreszcie w naszym mieście będzie nowy basen, chyba się nie doczekamy...:(
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~lolaWłocławek
W sprawie cen paliw we wloclawku ceny na stacji ORLEN cena
W sprawie cen paliw we wloclawku ceny na stacji ORLEN cena Pb 95 4.09 w Toruniu Pb 95 3.91 w Bydgoszczy Pb 95 3.76 a na stacjach konkurencyjnych mozna kupic jeszcze o 20 gr. taniej polecam zatym omijanie Wloclawskich stacji paliw pozdrawiam Wloclawskich kierowcow
Komentarzy2
Wyświetleń803
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~kierowcaWłocławek
Które sale bankietowe w okolicy polecilibyście na wesele?
Które sale bankietowe w okolicy polecilibyście na wesele?
Komentarzy42
Wyświetleń8K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~OlkaWłocławek
Cena ropy spadla do 50 dol a we Wloclawku ceny paliw po
Cena ropy spadla do 50 dol a we Wloclawku ceny paliw po kursie powyzej 1oo dol. co na to Wloclawianiw.........
Komentarzy3
Wyświetleń882
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ObserwatorWłocławek
Czy panie ze Spółdzielni Mieszkaniowej Południe nie mają
Czy panie ze Spółdzielni Mieszkaniowej Południe nie mają w zwyczaju brania kąpieli lub prysznica?Zadają mieszkańcom różne dziwne pytania z zakresu zużycia wody nawet jeżli użytkownik mieszkania opłaca regularnie rachunki za nią.Czy kazdy musi myć się zgodnie z normą ustaloną przez taką panią którą dziwi normalne...
Komentarzy13
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~CzyścioszkiWłocławek
Dlaczego bilety na samolot z Francji sa tansze anizeli z
Dlaczego bilety na samolot z Francji sa tansze anizeli z Polski ? To jest absurd. Dochody w Polsce sa nizsze. Nalezy wziac pod uwage, ze jezeli przedsiebiorswto chce zwiekszyc swoje zyski (zasada kapitalizmu) to za czy na od zwalniania pracownikow. Gdzie jest logika ?
Komentarzy2
Wyświetleń720
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Zofia BlancWłocławek
gdzie są teksty p. Kukuckiego? Zawsze chętnie czytałam
gdzie są teksty p. Kukuckiego? Zawsze chętnie czytałam jego teksty w dziale Bez Ogródek. Dobrze napisane, zawsze ciekawe (to co, że nie lubię lewicy). Czyżby kolejny lokalny polityk pogniewał się na swoich wyborców? Oj nieładnie panowie, nieładnie...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~KarinaWłocławek
Uważam że dobranie jednej z odpowiedzi w sondzie na temat
Uważam że dobranie jednej z odpowiedzi w sondzie na temat kodycji fizycznej w czasie zimy było co najmniej nie na miejscu, oczywiscie chodzi o odpowiedz B (basen);)
Komentarzy1
Wyświetleń721
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Grządzielna, to nazwa pięćsetnej ulicy w
Grządzielna, to nazwa pięćsetnej ulicy w mieście.Oczywiście to jest moja propozycja.
Komentarzy0
Wyświetleń510
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~freeWłocławek
Kiedy w końcu nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 12
Kiedy w końcu nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 12 przestaną "dofinansowywać" Multikino z kieszeni rodziców? Co jakiś czas prowadzają dzieci na dziwne (nie związane z tokiem nauczania) seanse, co przy cenach biletów jest znacznym wydatkiem. Czy w innych szkołach jest podobnie?
Komentarzy1
Wyświetleń735
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~...Włocławek
a więc od dłuższego czasu baryłka ropy spadła do ok 60$
a więc od dłuższego czasu baryłka ropy spadła do ok 60$ co daje ponad 50% ceny dotychczasowej ,jak narazie we Wieśławku cena ON jest 4.09zł czyli spadek o ok 6%.Na tych samych stacjach w Toruniu ON 3.77zł więc widać jak mieszkańcy Wieśławka są wykorzystywani... A
Komentarzy1
Wyświetleń642
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Ceny paliwWłocławek
Pozdrwiam kierowce bialego Opla Kadeta o numerach CW33...
Pozdrwiam kierowce bialego Opla Kadeta o numerach CW33... który wczoraj nieoczekiwanie zawracał na Jadwigi, w zabronionym miejscu. Gdyby nie to ze winny jest zawsze ten ktory najedzie na tyl poprzedzajacego pojazdu mialbys mnie w swoim pojezdzie. NAUCZ SIE JEZDZIC !!!!!!!!
Komentarzy2
Wyświetleń826
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~kieroqwcaWłocławek
Wjeżdżając na "pchli targ"od strony P-2,za parkowanie nie
Wjeżdżając na "pchli targ"od strony P-2,za parkowanie nie płaci się nic.Awiazd na to pole parkingowe od strony ul. Papieżka kosztuje 2zł.CZy to jest legalne? B..
Komentarzy1
Wyświetleń762
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez bogdanWłocławek
We Włocławku przy ul Reymonta był piękny ogród w którym
We Włocławku przy ul Reymonta był piękny ogród w którym rosły dwa 70 letnie ,zdrowe i piękne świerki.Dwa dni temu zostały wycięte.Ciekawa jestem kto wydał na to zgodę. Czy wszystko co piękne w naszym mieście musi być zniszczone?.Podobno pzryroda jest po to by ją chronić a nie niszczyć
Komentarzy2
Wyświetleń766
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~maria stawskaWłocławek
kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa
kStawiam pytanie dlaczego we Wloclawku sa takie drogie paliwa
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~ObserwatorWłocławek
kiedy i o ktorej otweiraja OBI
kiedy i o ktorej otweiraja OBI
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~aaaWłocławek
Oburza mnie to co piszą na stronie posła wojtkowskiego ze
Oburza mnie to co piszą na stronie posła wojtkowskiego ze włodarze miasta przybyli po mszy św. na uroczystości związane za dniem 11 listopada to właśnie włodarze uczestniczyli w całej mszy św. bo przedstawiciele naszej lokalnej władzy uczestniczą w mszy co niedziela i widać ich ale za to osoby należące do koła Platformy...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~wyborcaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA