Forum Włocławek

Mieszkańcy ulicy Dobrzyńskiej!!!!!!czy Was nie przeraża
Mieszkańcy ulicy Dobrzyńskiej!!!!!!czy Was nie przeraża widok tych zniczy przy przystanku ???Nowe znicze sa dostawiane ale stare zostaja ,ciekawe co to będzie jak braknie miejsca na nowe .
Komentarzy0
Wyświetleń544
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~zawiślankaWłocławek
o godzinie 10 byl wypadek na okrzeii TIR potracil pieszego
o godzinie 10 byl wypadek na okrzeii TIR potracil pieszego na pasach. niewychamowal. TIR Mial czerwone swiatlo, zatrzymal sie dopiero za przejsciem dla pieszych. i znow wypadek z udzialem tira.
Komentarzy18
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~mieszkaniecWłocławek
Nie wiem czy mieszkańcy włocławka zauważyli i poczuli ,
Nie wiem czy mieszkańcy włocławka zauważyli i poczuli , jak chyba "ciepłownia" na dworcu PKS czadzi i smrodzi !!! do kogo zgłaszać takie sytuacje ?
Komentarzy0
Wyświetleń585
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~JRLWłocławek
Wstyd mi było przed rodziną , ktora przyjechała na
Wstyd mi było przed rodziną , ktora przyjechała na Świeto Zmarłych -za brudny Włocławek. Ul.Kościuszki ,Pl.Wolności,Szopena - główne ulice miasta i co -papiery,torebki po chipsach, porozrzucane papierosy oto widok w niedzielne południe.Nikt nie sprząta bo po co.Brudzić ma kto ale nie ma ekipy dyżurnej,ktora by w niedzielne ranki...
Komentarzy2
Wyświetleń813
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~StachaWłocławek
i już po Zaduszkach, po wspominkach czas na inne refleksje
i już po Zaduszkach, po wspominkach czas na inne refleksje ,czy te ogromne pieniądze wydane na strojenie "grobów mercedesów" gdyby spożytkowano np. na potrzeby ludzi chorych,to pewnie nie jedno życie by uratowano /?/ dylemat innej natury: czy zabranie , komuś z mogiły , szklanego klosza po to by wykorzystać do przyniesionego wkładu...
Komentarzy2
Wyświetleń793
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~voxWłocławek
Macie ten sam problem? Żeby napisać komentarz, należy
Macie ten sam problem? Żeby napisać komentarz, należy kilkakrotnie powtórzyć słowo. Jak temu zaradzić?
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~ananasWłocławek
NO i zapłaciliśmy za P.Prezydenta 150 000 zł za przelot do
NO i zapłaciliśmy za P.Prezydenta 150 000 zł za przelot do Brukseli, a pewno co nas nie stać?????
Komentarzy1
Wyświetleń650
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~KTOSWłocławek
Dzisiaj w nocy 29/30.10.2008 skradziono zielonego Seata Leona
Dzisiaj w nocy 29/30.10.2008 skradziono zielonego Seata Leona CRA 40HW sprzed bloku na ul. Toruńskiej 49. Jeśli chodzi o kolor jest to jedyny taki egzemplarz we Włocławku. Jeśli ktoś coś widział proszę o kontakt pod nr tel. 667-953-546 lub z policją
Komentarzy3
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~MadMarWłocławek
dzisiaj jest przedostatni dzień pażdziernika 2008
dzisiaj jest przedostatni dzień pażdziernika 2008 roku. Czy coś się zapowietrzyło na tym portalu ? czy też szaleje cenzura i nie publikuje tekstów nadesłanych ?
Komentarzy1
Wyświetleń765
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~zibiWłocławek
Zna ktoś może jakiś skuteczny sposób na rzucenie palenia??
Zna ktoś może jakiś skuteczny sposób na rzucenie palenia??
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~chamWłocławek
Oglądałem właśnie Puls Miasta i jestem wysoce
Oglądałem właśnie Puls Miasta i jestem wysoce zdegustowany tym, co ujrzałem. To, że wygląda to wszystko jak wygląda (nie ma studia?) to zapewne kwestia pieniędzy. Ale to, że główny produkt naszej TV - Puls Miasta - prowadzi dziecko, które nie zna podstaw artykulacji, akcentu, nie potrafi zachować się przed kamerą a do tego...
Komentarzy12
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Jacenty Ż.Włocławek
No to prezydent miasta wymyślił obligacje. Wiadomo, nie on
No to prezydent miasta wymyślił obligacje. Wiadomo, nie on będzie je spłacał. Ale gdzie są te wszystkie oszczędności na oświacie i kulturze?
Komentarzy1
Wyświetleń705
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~lewyWłocławek
Każdego dnia ok. godziny 15-tej nagminnie łamane są
Każdego dnia ok. godziny 15-tej nagminnie łamane są przepisy o ruchu drogowym przez urzędników Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku. Polega to na tym, że przy wyjeżdżaniu z parkingu notorycznie ignorowany jest znak nakazu skrętu w prawo, jak również podwójna linia ciągła. Może odpowiednie służby zajęły by się tym...
Komentarzy0
Wyświetleń613
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~maniekWłocławek
Nie wiecie moze kiedy otwieraja OBI?
Nie wiecie moze kiedy otwieraja OBI?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Wstyd ----cały rząd walczy z PZPN a oni grają im na
Wstyd ----cały rząd walczy z PZPN a oni grają im na nosie.Wielki krzyk że zablokują konta, a okazuje się że PZPN z uśmiechem na ustach wpłaca dobrowolnie prawie 9 mln a nie 18 jak zapowiadał rząd.Tak może być w państwie gdzie rządzą ludzie którzy na niczym się nie znają. W POLSCE niektórzy są urodzonymi...
Komentarzy0
Wyświetleń642
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Obserwator 2Włocławek
Gdzie we Włocławku można zrobić kurs stylizacji paznokci
Gdzie we Włocławku można zrobić kurs stylizacji paznokci i ile ta przyjemność kosztuje?
Komentarzy1
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Gdzie we Włocławku są fajne lumpeksy?
Gdzie we Włocławku są fajne lumpeksy?
Komentarzy2
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~KasiaWłocławek
Warto przeczytać ten atrykuł i zastanowić sie nad nim. Czy
Warto przeczytać ten atrykuł i zastanowić sie nad nim. Czy jest we Włocławku choć jedna szkoła nauczająca etyki? http://wyborcza.pl/1,75480,5826831,Nie_chodza_na_ religie___wybor_I__d_.html
Komentarzy1
Wyświetleń707
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~szujaWłocławek
Włocławski Ośrodek Medycyny Pracy . To co tam sie dzieje
Włocławski Ośrodek Medycyny Pracy . To co tam sie dzieje to koszmar oczekiwanie za wizytą to 4h a kasę się płaci jakies dziwne zwyczaje pani doktor anemiczna bez kija nie podchodź dwie osoby przyjmuje na 1h karty pacjęta z gabinetu nr 7 na telefon a kolejka się wydłuza a co na to kierownik przychodni.
Komentarzy5
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~BetiWłocławek
Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul
Mam nadzieję ze mieszkancy nowego bloku przy ul :Kolanowszczyzna nareszcie bedą korzystać z własnych smietników a nie ze smietników bloków przyległych jak to sie dzieje do tej pory Może saniko powinno się tym zainteresować
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~KolankoWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA