Forum Włocławek

Moje dziecko jest w 2 klasie w Szkole podstawowej nr 20 krora
Moje dziecko jest w 2 klasie w Szkole podstawowej nr 20 krora miesci sie na ulicy Gałczyńskiego.Pare dni temu kiedy moj syn wszedl na stolówke był tam dosłowny "syf"blaty stółow nie poscierane mało tego kiedy Mateusz podszedl po posilek wszystko bylo dobrze dopoki nie znalazl w nim włosa i to nie po raz pierwszy,a poza tym porcje posilkow...
Komentarzy29
Wyświetleń4K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Barbara Włocławek
przestancie pisac o innych portalach, jestescie tutaj i
przestancie pisac o innych portalach, jestescie tutaj i korzystacie z tego, to pomyslcie jak pomuc tej redakcji moze jakies pomysly, zeby na tym portalu było jeszcze lepiej. mi sie tutaj podoba i tyle. oby tak dalej szanowna redakcjo
Komentarzy2
Wyświetleń696
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~ediWłocławek
W dalszym ciągu na jednym z włocławskich portali nie wolno
W dalszym ciągu na jednym z włocławskich portali nie wolno poruszać spraw PiS-u.Albo pisać pozytywnie. Nie publikuje się artykułów np. o bałaganie od wielu lat na placu po jednostce woj. przy ul. Długiej bo właścicielem jest w i a d o m o KTO.
Komentarzy1
Wyświetleń787
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~robertWłocławek
Dlaczego blog polityczny prowadzi tylko jedna osoba (i to
Dlaczego blog polityczny prowadzi tylko jedna osoba (i to raczej początkujący, a nie prawdziwy polityk). Gdzie są radni, parlamentarzyści, może skrobnął by coś któryś z prezydentów. To przecież tak niewiele wysiłku, a można by ludziom wytłumaczyć swoje działania, powiedzieć coś więcej, zachęcić do czegoś.Tu już nie chodzi o...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~lewyWłocławek
Komentarz do artykułu „Umarza, choć nie tak
Komentarz do artykułu „Umarza, choć nie tak wiele” NOWOŚCI /10.10.2008 Małpa z brzytwą. To pierwsze co mi się skojarzyło po przeczytaniu tego artykułu. No cóż, czara głupoty się przelała i najwyższy czas otworzyć mieszkańcom Włocławka oczy na to, do czego dąży część radnych Rady Miasta Włocławek....
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DionizyWłocławek
czy ktoś może wie za ile można kupić mieszkanie w
czy ktoś może wie za ile można kupić mieszkanie w nowobudowanym domu przy ul.Bajecznej ?
Komentarzy5
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ZosiaWłocławek
Jako mieszkaniec tego miasta chcę zadać publiczne pytanie
Jako mieszkaniec tego miasta chcę zadać publiczne pytanie kiedy wreszcie uporządkuje Pan ten b****l na placu w centrum miasta u zbiegu ul .ul. Długiej ,Kapitulnej po byłej jednostce wojskowej. Wiem ,że bogatemu pozwala się na dużo więcej ale wszystko ma swoje granice. Jak Pan kupował od Skrzypka ten plac to podpisał Pan pewne...
Komentarzy0
Wyświetleń646
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~robertWłocławek
Chciałem podziękować paniom z Urzędu Skarbowego (pokój
Chciałem podziękować paniom z Urzędu Skarbowego (pokój 449) za miłą i fachową obsługę. Oby więcej takich kompetentnych a zarazem miłych urzędników!
Komentarzy1
Wyświetleń719
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~petentWłocławek
W najnowszym sondażu Rzepy do Sejmu wchodzą tylko 2 partie:
W najnowszym sondażu Rzepy do Sejmu wchodzą tylko 2 partie: PO i PiS. Sądzicie, że zaczyna się tworzyć system dwupartyjny, jak w USA?
Komentarzy2
Wyświetleń787
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~rzeczpospolitaWłocławek
W jaki sposób obecny kryzys dotknie Polskę? - Niestety,
W jaki sposób obecny kryzys dotknie Polskę? - Niestety, ale spowolnienie, które i tak nadchodziło z powodu błędnej polityki gospodarczej, teraz zostanie uznane za "obiektywny skutek kryzysu za granicą" i będzie to eksploatowane jako wystarczające usprawiedliwienie dla braku właściwych działań. Polska jest krajem, który - w...
Komentarzy0
Wyświetleń677
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~faktyWłocławek
Dolar stał się słabą walutą, ponieważ osłabiona
Dolar stał się słabą walutą, ponieważ osłabiona została gospodarka amerykańskiego kolosa przez krótkowzroczną politykę zagraniczną, faworyzującą interesy Izraela i jego ambicje dominowania na Bliskim Wschodzie za pomocą posiadania monopolu arsenału nuklearnego. Ważnym powodem kryzysu jest dopuszczenie do panoszenia się...
Komentarzy0
Wyświetleń643
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~prof.I. C. PogonowskiWłocławek
Czy Wy myślicie podobnie jak ja,że nasz rząd składa się
Czy Wy myślicie podobnie jak ja,że nasz rząd składa się z ludzi którzy nigdy niczym ni rządzili, a jedyną legitymacją do rządzenia jest i była legitymacja partyjna.Jak nasz człowiek to na stanowisko,to są ludzie o zawodzie POSEŁ, a jak nie może dostać się na posła no to niech będzie SENATOREM.Naród zaczyna przymierać głodem a...
Komentarzy0
Wyświetleń691
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~MarianWłocławek
Gazeta lokalna podała,że znów odezwał się podpalacz na
Gazeta lokalna podała,że znów odezwał się podpalacz na Zazamczu,pozwalam sobie napisać kilka zdań w tej ,bulwersującej mieszkańców,sprawie. Na policję i inne służby porządkowe naszego miasta nie mamy co liczyć. Sprawy bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania powinniśmy wziąć w nasze ręce.Oczywiście należy współczuć...
Komentarzy1
Wyświetleń943
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~voxWłocławek
Mamy to szczęście, że przez miasto przechodzi trasa
Mamy to szczęście, że przez miasto przechodzi trasa Okrzei i tą trasą przejeżdża cała Polska.Nie dosyć, że słyszę na CBradio jak kierowcy pomstują na stan drogi to jeszcze stoi sobie budyneczek przy Wojska Polskiego 35 i wszyscy patrzą na jego elewcję pewnie sobie myślą -ale wioooooocha. Pozdrawiam administratora budynku.
Komentarzy0
Wyświetleń651
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez orlinskiWłocławek
nie ma dzisiaj ważniejszej sprawy nad pytanie; CZY NASZE
nie ma dzisiaj ważniejszej sprawy nad pytanie; CZY NASZE OSZCZĘDNOŚCI SĄ BEZPIECZNE W BANKACH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE WŁOCŁAWKA ?
Komentarzy3
Wyświetleń911
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~centWłocławek
W piątek czekałam na autobus kurs Katowice
W piątek czekałam na autobus kurs Katowice -Ciechocinek.Byłam zła bo miał opóźnienie a ja musiałam dojechać na ważne spotkanie.Złość mi przeszła kiedy zobaczyłam Pana kierowcę- miłego,uczynnego i jeszcze pachnące. Oby więcej takich kierowców pracowało w PKSie Włocławek.
Komentarzy1
Wyświetleń723
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~NenaWłocławek
Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy
Niezłe zamieszanie wokół WSHE. Jak myślicie, czy niektórzy ludzie wcale nie mają wstydu? Większość z nas zapadłaby się pod ziemię, a oni nawet gdy plują to mówią, że deszcz pada.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~wtnWłocławek
na tym forum poruszamy różne sprawy ,dotykamy również
na tym forum poruszamy różne sprawy ,dotykamy również ciekawych problemów.Często adresatem jest prezydent miasta i jego różne służby,ale nie tylko.Myślę,że nikt z nich nie zagląda tutaj,nawet ich rzeczniczka prasowa.Nasze pisanie to czasami tak sobie a muzom. Warto się zastanowić,czy niektóre teksty nie wydrukować , do koperty i...
Komentarzy1
Wyświetleń803
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~freeWłocławek
Co się dzieje z naszymi kierowcami? Idąc ulicą chłodną i
Co się dzieje z naszymi kierowcami? Idąc ulicą chłodną i przechodząc przez pasy kierowca zamiast ładnie wjechać na rondo i zjechać z niego przepisowo to pojechał na skróty! Po co utrudniać sobie życie skoro zawsze można odbić w lewo :-) Coraz więcej jest kierowców nie przestrzegających zasad ruchu drogowego! A nasi biedni...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KajaWłocławek
Czy straż miejska albo policja może zrobić coś z
Czy straż miejska albo policja może zrobić coś z parkowanym samochodem Santander Banku na ulicy Chopina, chcąc wyjechać z Bojańczyka w lewo kompletnie nic nie widać bo samochód Santandera zaparkowany na chodniku zasłania widoczność nadjeżdżających samochodów. Po za tym wg przepisów chyba 150m od skrzyzowania nie mozna parkować
Komentarzy1
Wyświetleń731
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~wloclawianinWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA