Forum Włocławek

Oglądając wystąpienie p. Prezydenta na szczycie NATO
Oglądając wystąpienie p. Prezydenta na szczycie NATO doszedłem do wniosku ,że się zaraził od poprzednika. Dziwne bo nie był na Filipinach.Ha,ha,ha
Komentarzy3
Wyświetleń824
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~bogdanWłocławek
Pytam -który tym kraju jest kłusownikiem i przestępcą
Pytam -który tym kraju jest kłusownikiem i przestępcą ,czy ten ,który tłucze siecią ,agregatem,bierze masowo rybę w okresie tarła ,czy ten ,który przymyka oko na taki proceder, a może ten który płaci złodziejskie składki a nie mając gdzie we Włocławku iść na ryby , wytyka nieróbstwo leniom z PZW - ?
Komentarzy0
Wyświetleń501
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~okońWłocławek
Nasz region Kujawsko - Pomorski posiada wyjatkowo zyzna
Nasz region Kujawsko - Pomorski posiada wyjatkowo zyzna glebe. Niestety od wielu lat kolejne rzady marnotrawia ten potencjal producyjny. Zlikwidowano spoldzielnie rolnicze, ogromne gospodarstwa rolne, POMy naprawiajace maszyny rolnicze, w zamian co sie robi? Dzialki budowlane, parkingi, boiska, jakies nowe zaklady z zagranicy dzialajace srednio...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Film o Leszku zobaczcie to:
Film o Leszku zobaczcie to: http://www.youtube.com/watch?v=tCP38jbLgO0
Komentarzy3
Wyświetleń890
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~pazdziochWłocławek
Oglądając telewizję trafiłem na kanał tv.Trwam,a w niej
Oglądając telewizję trafiłem na kanał tv.Trwam,a w niej program Po stronie prawdy z Włocławka.Reportaż pokazał prawdziwe oblicze ludzików z PiS.Garstka ludzi , a główne role w rękach pierwszego zadymiarza Ł.Z.,dyrektora z kozią bródką J.CH.chyba ma ją dla powagi i pani która się chwaliła że jest v-ce przew.R.M.Jak można...
Komentarzy0
Wyświetleń522
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~Jan L.Włocławek
Propozycja -partyjną kasę proPOnuję przeznaczyć na
Propozycja -partyjną kasę proPOnuję przeznaczyć na minimum socjalne w ramach dostosowania się do UNII ,gdzie obowiązuje od lat.....
Komentarzy3
Wyświetleń817
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~wyborcaWłocławek
Psioczylam i buntuje sie przeciwko przynaleznosci naszego
Psioczylam i buntuje sie przeciwko przynaleznosci naszego kraju do NATO bedaca organizacja wojenna. Niestety, prezydent Francji podskakujac, podrygujac (jest maly a jego zona - modelka duzo wyzsza od niego)pakuje rowniez Francje (ktora De Gaule wyciagnal z tej organizaji nie chcac byc marionetka dla Ameryki)do NATO i to nawet pomimo sprzeciwu...
Komentarzy4
Wyświetleń904
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Macie moze jakies informacje czy w zwiazku z nadejsciem
Macie moze jakies informacje czy w zwiazku z nadejsciem wiosny sa planowane jakies akcje oczyszczajace nasze lasy z ton zalegajacych tam smieci ? Na spacer isc nie mozna bo brud, syf az patrzec sie nie da. Co za ludzie w ten sposob postepują, przeciez za przeproszeniem sramy we wlasne gniazdo...
Komentarzy1
Wyświetleń624
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~askaWłocławek
Pan radny J. Dębczyński nie ma za grosz przyzwoitości.
Pan radny J. Dębczyński nie ma za grosz przyzwoitości. Jego krewni i bliscy znajomi pracują w Urzędzie Miasta i w jednostkach podległych! Jak tam trafili? (pytanie retoryczne) Tylko, jak on śmie oceniać innych i politykę kadrową obecnego prezydenta!? Przypomnę, że za prezydenta Skrzypka, którego pan Dębczyński był gorącym...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~tomasz tomaszewskiWłocławek
wszyscy wieszają psy na naszych władzach i prasie ale mają
wszyscy wieszają psy na naszych władzach i prasie ale mają rację,to co ważne dla miasta i prawie 900 pracowników drumetu trzeba poczytać wiadomości z Torunia(radio pik).Szlag mnie trafia.Czy ktoś wie co dalej z drumetem?
Komentarzy1
Wyświetleń623
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~drumetWłocławek
Bardzo ładne zachowanie RADIA HIT, jechałem samochodem i
Bardzo ładne zachowanie RADIA HIT, jechałem samochodem i szukałem stacji radiowej, która o godzinie 21:37 puści piosenkę Barki dla Papieża i tylko włocławskie Radio Hit i Program 1 dali na antenie. Ehh szkoda, szkoda moim zdaniem wszystkie powinny na chwile wstrzymać program i puścić w imię pamięci.
Komentarzy3
Wyświetleń825
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~markWłocławek
Szukam pokrzywdzonych lub poszkodowanych przez firmę
Szukam pokrzywdzonych lub poszkodowanych przez firmę budowlaną mają siedzibę na ul. Sadowej we Włocławku, której właścicielem jest Włodzimierz M. Wiem, że oprócz mnie wspomniany człowiek ma jeszcze kilku wierzycieli, może razem będziemy w stanie wyegzekwować nasze należności
Komentarzy0
Wyświetleń506
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~x i yWłocławek
Aktualnie wladze chca "upiekszyc" Warszawe sposobem niezwykle
Aktualnie wladze chca "upiekszyc" Warszawe sposobem niezwykle kosztownym i absurdalnym. Architekci o wypaczonym guscie zarabiajacy niezwykle wielkie pieniadze na swoich okropnych dziwolagach postanowili zastawic palac kultury bezuzytecznymi wiezami przypominajacymi odwrocone puste buetlki od wody. Jadac przez Warszawe aktualnie cudzoziemcy...
Komentarzy1
Wyświetleń627
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~KrystynaWłocławek
Stado Gęsi siadło w sali, I się swym gęganiem
Stado Gęsi siadło w sali, I się swym gęganiem chwali, Każda stroszy pióra swoje, ,,Byle co! Byle by moje!” ,,Ja się nażreć chcę do syta!” ,,Jam jest gęś niepospolita!” Wrzask, skubanie gęsich piórek, Tak że wokół leci wiórek. No po prostu to zabawa! Gęsi górą! Jasna sprawa! Wszak są przy samym...
Komentarzy4
Wyświetleń964
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~Jan KochanowskiWłocławek
Szanowny, Jan L. rozprawia o polityce.Uważam,że dla higieny
Szanowny, Jan L. rozprawia o polityce.Uważam,że dla higieny umysłu i zdrowia fizycznego również,czas wyłączyć wszystkie polskie programy informacyjne i to zarówno tv publicznej jak też komercyjnej. Uważam też,że w naszym kraju rozprzestrzeniają się dwa straszne nowotwory, które za nasze pieniądze pożerają nas bezwzględnie...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~stenWłocławek
Nie jestem za PIS ani za Czerwonym ale pan prezydent przegral
Nie jestem za PIS ani za Czerwonym ale pan prezydent przegral starcie z PIS'em 0:1. Brak odpowiedzi merytorycznej na zarzuty o zmasowanej akcji likwidowania parkingow w miescie, a za to pare żenujących wrzutek o Melex'ach. Żenada. Nie bronie Zbonikowskiego kierowcy Melex'ow dal sie zlapac i to jego blad ale poziom arogancji Paluckiego jest nie...
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~WlocekWłocławek
To , co się dzieje na sesji Rady Miasta,przechodzi ludzkie
To , co się dzieje na sesji Rady Miasta,przechodzi ludzkie pojęcia.Nie jestem zwolennikiem obecnych władz,ale to co wyprawiają pisowcy na czele z Zbonikowskim,niby posłem i mości Kalinosiem, oraz wielkim dyrektorem ,małej instytucji przekracza wszelkie wyobrażenia.Panowie,tak nie wolno,trzeba dbać o miasto,a osobiste wycieczki załatwiać...
Komentarzy16
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~Jan L.Włocławek
DZIŚ JUŻ WIADOMO! Urząd Miasta Włocławka kupi Drumet,
DZIŚ JUŻ WIADOMO! Urząd Miasta Włocławka kupi Drumet, NBA kupi Anwil(bo koszykówka musi być), mieszkańcy Lubrańca przeprowadzą się na Robotniczą 1 A, ci z Robotniczej będą mieszkać w blokach TBS, a ci z TBS w Lubrańcu, poza tym od dziś są specjalne szalety dla psów na każdym rogu ulicy, więc nikt już nie napisze o "minie" na...
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~jurekWłocławek
pół Polski szuka niezidentyfikowanego kota /dużego/,a
pół Polski szuka niezidentyfikowanego kota /dużego/,a wystarczyłoby kilka specjalistycznych jamników i na pewno wytropiłyby już dawno to miłe zwierzątko.Ja tego kota nie spotkałem na swojej drodze ale słyszałem jak pewien gość śpiewał donośnym głosem taką oto frazę:"... kot,kot pani matko ,kot,kot,narobił nam łoskot..."
Komentarzy4
Wyświetleń938
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~jutuWłocławek
DO POLICJI -Kiedy przestaniecie przymykać oko na tych
DO POLICJI -Kiedy przestaniecie przymykać oko na tych wariatów na motorach polujących na spokojnych normalnych mieszkańców Włocławka.Poruszanie się RYCZĄCYM MOTOREM PO MIEŚCIE Z PRĘDKOŚCIĄ POWYŻEJ 100km/h raczej nie jest normalne i ZAGRAŻA ŻYCIU I ZDROWIU MIESZKAŃCÓW - tego was chyba uczyli.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~wyborcaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA