Forum Włocławek

ul.Szczygla, Wspólna, Wilcza, Krucza zostały pokryte
ul.Szczygla, Wspólna, Wilcza, Krucza zostały pokryte asfaltem. Ciekawe ile czasu minie nim ten asfalt popęka. To jest tzw.ruski asfalt.Na grunt rodzimy,bez żadnej podbudowy,bez krawężników,na żużel. Niech mieszkańcy tych ulic tak się nie cieszą,za rok wszystko popęka i dopiero wtedy będą mieć ubaw.Kawały asfaltu...
Komentarzy3
Wyświetleń904
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~WalkiriaWłocławek
no tak,kolejny piękny, kwietniowy i słoneczny dzień
no tak,kolejny piękny, kwietniowy i słoneczny dzień minął , nadchodzi kolejny , cudowny miesiąc wiosenny,zaczniemy wyjeżdżać na majówki i chodzić na majowe/pewnie też/.Aura sprzyja spacerom,tylko jak długo ? nadchodzą meszki!!! zmora naszego grajdołka.Czy już ktoś myśli o akcji pt.precz z meszkami ? Czy też szykujemy się...
Komentarzy0
Wyświetleń477
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~hiszpankaWłocławek
Poseł Zbonikowski to jest "pracowity" teraz broni
Poseł Zbonikowski to jest "pracowity" teraz broni włocławskiej poczty, złożył interpelacje przeciw połączeniu Włocławskiej z Toruńską, jak on tak wszystkiego broni to z pewnoscia już wybronił się z wyprawy na Cypr - nawet się nie pochwalił.
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~AZWłocławek
Wróciłem przed chwilą ze spaceru z Wieńca duktem leśnym.
Wróciłem przed chwilą ze spaceru z Wieńca duktem leśnym. Zastałem strażaków dogaszających wypaloną gęstwinę leśną. Jeszcze kilka godzin potrwa dogaszanie. Sucha ściółka nie pozwala na szybkie ugaszenie niewielkiego pożaru. Ktoś go wywołał.
Komentarzy1
Wyświetleń606
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~OczytanyWłocławek
>>Wszyscy chętni mieszkańcy włocławskiego śródmieścia,
>>Wszyscy chętni mieszkańcy włocławskiego śródmieścia, będący posiadaczami laptopów, będą mogli m.in. na placu Wolności serfować do woli w inter-necie bez żadnych opłat poprzez sieć hotspotów.
Komentarzy2
Wyświetleń777
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~bogdanWłocławek
Macie może jakiś pomysł na prezent dla rodziców z okazji
Macie może jakiś pomysł na prezent dla rodziców z okazji 25-lecia małżeństwa?
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~malutenkaWłocławek
Wie ktos co sie stalo na Fredry 6 w pierwszej klatce?
Wie ktos co sie stalo na Fredry 6 w pierwszej klatce? widzialem dzis kartki w blokach SM Poludnie o jakims wypadku w windzie i nigdzie nie znalazlem info co sie konkretnie stalo
Komentarzy1
Wyświetleń635
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~mr.xWłocławek
Tak niewiele trzeba, aby zmieniać świat Głównym
Tak niewiele trzeba, aby zmieniać świat Głównym założeniem programu „Zielone podwórka. Zmieniamy rzeczy na lepsze.” jest rewitalizacja zaniedbanych miejsc, takich jak podwórka, place zabaw czy parki. Aby je odnaleźć na mapie naszego kraju, niezbędna jest Wasza pomoc. Do końca kwietnia, pod adresem...
Komentarzy0
Wyświetleń528
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~WYŚLIJCIE ZDJĘCIA !!!!!!!Włocławek
W Michelinie trwa właśnie rozbudowa gimnazjum,w związku z
W Michelinie trwa właśnie rozbudowa gimnazjum,w związku z tym,ciężki sprzęt wjeżdża od strony ul.Miodowej,a tam się dzieją sceny dantejskie rodzice,którzy przywożą swoje dzieci do szkoły nr 19,tarasują i tak już wąską ulicę,a czy nie lepiej żeby hrabiostwo kawałek się przeszło, tym bardziej teraz,kiedy trwa tam...
Komentarzy0
Wyświetleń560
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~jarekWłocławek
"Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu wszczęła postępowanie w
"Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu wszczęła postępowanie w sprawie podrobienia arkuszy egzaminacyjnych sprawdzianu dla szóstoklasistów w Szkole Podstawowej w Jabłkowie (Wielkopolskie). Zarzuty w tej sprawie postawiono dyrektorce szkoły, jej zastępcy, a także jednej z nauczycielek. Prokuratura ustaliła, że sfałszowanych zostało 37...
Komentarzy2
Wyświetleń943
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~jutuWłocławek
Witam Uprzejmie informuję ,że w okolicy Zgłowiączki
Witam Uprzejmie informuję ,że w okolicy Zgłowiączki na nieruchomości na ul. Wysokiej w dalszym ciągu jest nie posprzątane. Trzeba podnieść d... i zobaczyć.Wydać stosowne polecenie a następnie sprawdzić jak zostało wykonane. Jak się nie umie nadzorować podległych służb to samemu worek i sprzątać. ----- Original Message...
Komentarzy11
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~gośćWłocławek
Nigdy więcej nie przekażę 1 procenta mojego podatku na
Nigdy więcej nie przekażę 1 procenta mojego podatku na cele dobroczynne za pośrednictwem Urzędu Skarbowego Włocławek. Czekam na zwrot podatku 2,5 miesiąca a moi znajomi którzy tego nie zrobili dostali po miesiącu.Może ktoś z w/w urzędu mi to wyjaśni.Ludzie za rok nie dajcie się nabrać.
Komentarzy2
Wyświetleń784
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~a.gWłocławek
Uprzejmie informuję panią z białej toyoty Yaris (nr rej.
Uprzejmie informuję panią z białej toyoty Yaris (nr rej. CWL25MC), iż jej zachowanie na drodze wewnętrznej przy SP2 nie pozostanie bez echa. Zamierzam wyciągnąć konsekwencje. Dziś byłam to ja, jutro może być dziecko wychodzące ze szkoły, którego nie będzie miał kto odciągnąć w ostatniej chwili.
Komentarzy2
Wyświetleń718
Śledzących1
Ocena3
Dodany przez ~PieszaWłocławek
Znowu przed chwilą motorek coś odstawił na przejściu dla
Znowu przed chwilą motorek coś odstawił na przejściu dla pieszych na Chopina.....pewnie znowu chciał poczuć wiatr we włosach pod kaskiem.
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~CichyWłocławek
apeluje do rozsądku firm naprawiających nawierzchnie w
apeluje do rozsądku firm naprawiających nawierzchnie w naszym pieknym mieście ! ludzie co wy robicie ! ?! ! godziny szczytu , weekend idzie i stawiacie sobie pachołki na jedynce w okolicach starodębskiej, a cichej ! blokujecie całe miasto powodując niekończące sie korki i problemy z dojazdem na czas oraz karetek pogotowia i innych...
Komentarzy2
Wyświetleń701
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~NEGOCJATORWłocławek
Kierowce samochodu CWL ........, ktory wyrzucil (na
Kierowce samochodu CWL ........, ktory wyrzucil (na Bulwarach) z samochodu malego dwumiesiecznego pieska powiadamiam ze piesek ma sie dobrze i jest bardzo zadowolony z nowego opiekuna
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~tomasz1Włocławek
Może na portalu są jacyś prawnicy ?:) Chciałbym się
Może na portalu są jacyś prawnicy ?:) Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi przybliżony koszt przepisania mieszkania na innego członka rodziny? (ojciec - synowi). Mieszkanie własnościowe, ok 60m2. I jakie formalności należy załatwić?
Komentarzy2
Wyświetleń692
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~ktosWłocławek
Co sądzicie drodzy internauci o nowym POmyśle POpularnej
Co sądzicie drodzy internauci o nowym POmyśle POpularnej partii rządzącej,zmierzjącym do wprowadzenia nowego POdatku, który ma zastąpić dotychczasową akcyzę na paliwo? Jeśli administrator pozwoli, poniżej zamieszczam link do wyrażenia sprzeciwu wobec tego POmysłu: http://wmw24.pl/stop-auto-tax/
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez pamarWłocławek
Co jakiś czas wydzwaniają do mnie jakieś panienki z firmy
Co jakiś czas wydzwaniają do mnie jakieś panienki z firmy Tacoma Polska i oferują za darmo swoje usługi.Już kilkakrotnie pytałem skąd mają moje dane i prosiłem żeby odnotowały fakt iż nie życzę sobie rozmów z tą firmą.Dziś kiedy powtarzałem to następnej z tych panienek w tle słyszałem śmiechy innych teleankieterek.Panienki...
Komentarzy4
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Tracący cierpliwośćWłocławek
W jakiej epoce zyjemy? Pacjenci stali sie produktem.W
W jakiej epoce zyjemy? Pacjenci stali sie produktem.W szpitalach grozi ewakuacja pacjentow.W Pabianicach 100 mln dlugow Wstrzymane przyjecia pacjentow, komornik zablokowal konta. Szpital powinien byc instytucja publiczna. Darmowy dostep do leczenia powinna miec kazda osoba, nawet najbiedniesza. Zdrowie pacjentow nie moze sluzyc do robienia zyskow
Komentarzy2
Wyświetleń760
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~AdaWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA