Forum Włocławek

Obecnie zrównany jest teren i nie ma żadnej tablicy
Obecnie zrównany jest teren i nie ma żadnej tablicy informacyjnej. Wszystko co tu piszą to brednie, wypowiedzieć rzetelnie może się tylko właściciel.
Komentarzy0
Wyświetleń478
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~DelfinWłocławek
CZY MOŻE KTOŚ MI ODPOWIEDZIEĆ DLACZEGO DZIŚ 2 MAJA W
CZY MOŻE KTOŚ MI ODPOWIEDZIEĆ DLACZEGO DZIŚ 2 MAJA W GODZINACH WIECZORNYCH SCIĄGANA BYŁA ZE SŁUPÓW W MIEŚCIE FLAGA EUROPEJSKA A ZOSTAWIANO FLAGE POLSKĄ I MIEJSKĄ.DLA MNIE TO SZCZYT GŁUPOTY.CZY ŚWIĘTO 3 MAJA ZABRANIA UMIESZCZANIA INNYCH SYMBOLI,MYŚLE ŻE NIE.PODEJRZEWAM ŻE W URZĘDZIE MIASTA ODBIŁA KOMUŚ SZAJBA.ANGAŻUJE SIĘ...
Komentarzy7
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~GRZEGORZ 1Włocławek
CO POWSTANIE NA PLACU OBOK BP PRZY WIENIECKIEJ ?!?!?!?
CO POWSTANIE NA PLACU OBOK BP PRZY WIENIECKIEJ ?!?!?!?
Komentarzy9
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena3
Dodany przez ~PRZECHODZIEŃWłocławek
1 maja jest dniem ludzi pracy. Na całym świecie dzień ten
1 maja jest dniem ludzi pracy. Na całym świecie dzień ten jest czasem manifestowania solidarności ludzi pracujących, a także tych, którzy pracy nie mają.
Komentarzy1
Wyświetleń634
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~centWłocławek
Krytyka pod adresem KRUS jest jak najbardziej uzasadniona.
Krytyka pod adresem KRUS jest jak najbardziej uzasadniona. Podobnie jak ZUS jest to instytucja przesadnie zbiurokratyzowana, nie nadążająca za zmieniającymi się realiami. Ale to nie znaczy, że trzeba odsądzać rolników od czci i wiary dlatego, że z niej korzystają. Powszechna w społeczeństwie opinia, że rolnikom jest lepiej,...
Komentarzy2
Wyświetleń913
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~Jan KalińskiWłocławek
To co się teraz dzieje to skandal! Obecny rząd postępuje z
To co się teraz dzieje to skandal! Obecny rząd postępuje z ludzmi tak jak kiedyś komuniści!!! Ludzie wychodzą na ulicę, bo muszą - chcą godnie żyć - pracować, a władza nie rozmawia, nie stara się im pomóc tylko na stoczniowców z pałkami idą!!!!!!!! Czy to jest demokracja, co się dzieje z naszą Polską!!! Widzę, że Platforma...
Komentarzy17
Wyświetleń2K
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~PolkaWłocławek
Fiskus nie lubi pytań od podatników Centrum im. Adama
Fiskus nie lubi pytań od podatników Centrum im. Adama Smitha i firma SARE specjalizująca się w marketingu elektronicznym wzięły pod lupę 51 urzędów skarbowych z województwa mazowieckiego. Autorzy badania, podszywając się pod podatniczkę, wysłali urzędom skarbowym proste pytanie o podatkową ulgę odsetkową. Pytali, czy...
Komentarzy2
Wyświetleń693
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~FISKUS Włocławek
Chcieli by aby Buzka wybrali na przewodniczacego do
Chcieli by aby Buzka wybrali na przewodniczacego do Europarlamentu, przecież nie kto inny jak on z Krzaklewskim doprowadzili kraj do ruiny. Buzek rządził ale z tylnego siedzenia a nim i krajem rzadził Krzak. Taki człowiek winien się schowac w mysią dziurę.
Komentarzy6
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MarianWłocławek
W głowach się Wam poprzewracało ???? Chcecie 4 zjazdy z
W głowach się Wam poprzewracało ???? Chcecie 4 zjazdy z autostrady A1 ?? Po co? Na wiś nikt nie zajedzie :D :D :D
Komentarzy9
Wyświetleń2K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~TorunianinWłocławek
Kopyść to ten co nabroił we Włocławskiej oświacie - z
Kopyść to ten co nabroił we Włocławskiej oświacie - z czym do ludu ? ? .
Komentarzy3
Wyświetleń841
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~JaśWłocławek
w ostatni piątek odbyło się spotkanie zawiązującego się
w ostatni piątek odbyło się spotkanie zawiązującego się sztabu wyborczego kandydata do Parlamentu Europejskiego - Sławomira Kopyścia. Na spotkaniu było nie więcej niż 20% wszystkich członków PO we Włocławku. A sam kandydat zapraszał wszystkich. Jak pokazuje zaistniała sytuacja, sam kandydat nie ma poparcia nawet w szeregach swojej...
Komentarzy4
Wyświetleń878
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~POwiecWłocławek
Pozdrawiam wszystkich wędkarzy z ostatnich zawodów we
Pozdrawiam wszystkich wędkarzy z ostatnich zawodów we Włocławku .Gdybyście zabrali ze sobą sieci to z pewnością wyniki byłyby lepsze.Włocławskie ryby są tak do sieci przyzwyczajone(z pomocą działaczy PZW ),że na widok wędkarza z wędką dostają ataku śmiechu i dlatego nie chcą brać.Choć ,,działacze''twierdza ,że spłynęły...
Komentarzy0
Wyświetleń407
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~okońWłocławek
Sala na wymarzone wesele, piękna dekoracja, profesjonalna
Sala na wymarzone wesele, piękna dekoracja, profesjonalna obsługa. Wyśmienite menu. Bardzo dobrze rozwiązana sprawa z podziałem sal na konsumpcyjną i taneczną. Serdecznie polecamy wszystkim Młodym Parom. Pozdrawiamy Właścicieli
Komentarzy5
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena1
Dodany przez ~Karolina i MariuszWłocławek
Gdzie jest w tym mieście policja wodna??? Pewnie jak zwykle
Gdzie jest w tym mieście policja wodna??? Pewnie jak zwykle panowie od krzaków palą fajki na Czarnym i lustrują panienki, a na Wikaryjskim ludzie uciekają po lasach przed quadami! To dziwne że pan komendant tak chwali się sukcesami swoich podwładnych a nie wie, co robią w godzinach służby. Weźcie się wreszcie do pracy!
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących1
Ocena2
Dodany przez ~pilnuj krzakaWłocławek
Dochodzą mnie słuchy,że hymnem narodowym mają stać się
Dochodzą mnie słuchy,że hymnem narodowym mają stać się słynne Przed laty "Kaczuchy" :-)
Komentarzy4
Wyświetleń928
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~Tyle wam powiemWłocławek
NIE JESTEM GŁUPI... usłyszałem bowiem głos Pana
NIE JESTEM GŁUPI... usłyszałem bowiem głos Pana naszego, który przemówił do mnie ostrzegając przed niebezpieczeństwem.Uciekajcie powiada, bo Andromeda się zbliża.A w ręku trzymał wielki miecz. Światłość od niego biła.Upadłem na kolana i zacząłem się modlić, bałem się strasznie, bo szatan już nieraz próbował mnie...
Komentarzy8
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~Katolik wierzącyWłocławek
CWL już są w Sopocie! Witam, jestem na urlopie w Sopocie
CWL już są w Sopocie! Witam, jestem na urlopie w Sopocie i ostatnio dało się zauważyć na ulicach i usłyszeć CWLki ! Jeżdżą szrotem 20 letnim, muzyka na full, otwarte okna i wiejski uśmiezek. Ludzie się patrzą co to się toczy po ulicy. Czasami potrafią z 10 razy okrążyć ryneczek - w jakim celu nie wiem. Znajomi się śmieją...
Komentarzy10
Wyświetleń1K
Śledzących0
Ocena2
Dodany przez ~MSWłocławek
Jak Wam się podobał wczorajszy występ kabaretów w Hali
Jak Wam się podobał wczorajszy występ kabaretów w Hali Mistrzów? Czy naglosnienie było ok, bo ja mam inne zdanie... Wydaje mi sie że takie występy sprawdzają sie na mniejszych salach. Pozdrawiam tych co dobrze się bawili:)
Komentarzy1
Wyświetleń586
Śledzących1
Ocena1
Dodany przez ~jutaWłocławek
Nachalna propaganda unijna w zerówkach "Nasz Dziennik":
Nachalna propaganda unijna w zerówkach "Nasz Dziennik": Nachalną indoktrynację w firmowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczniku dla zerówek "Nasz klasa". Czego ma się uczyć dziecko w zerówce? Czytać i liczyć - odpowie zapewne większość rodziców. Są jednak w błędzie - stwierdza gazeta. MEN uważa bowiem, iż...
Komentarzy2
Wyświetleń654
Śledzących1
Ocena0
Dodany przez ~UE jest moją ojczyzną...Włocławek
Włocławek przecina sieć około 250 km dróg, w tym 190 km
Włocławek przecina sieć około 250 km dróg, w tym 190 km utwardzonych, ok. 56 km to drogi gruntowe. Zdecydowana większość dróg utwardzonych jest w stanie nazywając delikatnie złym. Ile w ciągu roku naprawia się gruntownie i buduje nowych km utwardzonych dróg ? Jeżeli przyjąć, że każdego roku 25 km będziemy naprawiać gruntownie...
Komentarzy4
Wyświetleń987
Śledzących0
Ocena0
Dodany przez ~FAKTYWłocławek

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA