Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin 3:0

Długo oczekiwane trzy punkty wreszcie zostały we Włocławku. W 23. kolejce IV ligi Włocłavia pewnie pokonała u siebie Szubiniankę Szubin 3:0. Dwie bramki dla podopiecznych Wiesława Borończyka strzelił Mariusz Cichowlas.

Początek spotkania w wykonaniu obu zespołów był ospały. W 10 minucie Adam Matusiak trafił piłką w słupek, cztery minuty później składną akcję wykończył Mariusz Cichowlas, jednak bramkarz przyjezdnych był na posterunku. W 29 minucie dokładne zagranie z lewej strony Macieja Lamparskiego wykorzystał Cichowlas, a drugi raz bramkarz gości Kazimierz Kostkowski skapitulował osiem minut później po strzale Adama Matusiaka.

Goście przebudzili się dopiero w końcówce kiedy to Ibrahim Tangijogra dwukrotnie skutecznie interweniował. W drugiej połowie Włocławianie dążyli do podwyższenia wyniku i udało się po raz drugi Cichowlasowi, po dośrodkowaniu Emilie Thiakane.

Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin 3:0 (0:0)