Wyniki 2. kolejki spotkań PAAK-Starodębska Futsal Ligi

W Szkole Podstawowej nr 23 rozegrano w sobotę drugą kolejkę PAAK-Starodębska Futsal Ligi. Nowym liderem rozgrywek została drużyna Anwilu, a najlepszym zawodnikiem kolejki został wybrany Bartosz Prokopiak, bramkarz DGSu.


W pierwszym meczu spotkały się drużyny Anwilu i TSR Kujawy. W 12 minucie na listę strzelców w tym meczu wpisał się Michał Kaźmierczak, który wykorzystał nieporozumienie przeciwników. Po chwili było już 2:0 a strzelcem ponownie okazał się Kaźmierczak. Bramkę dla TSR Kujawy zdobył Sebastian Śmiałek, a na 2:2 z przedłużonego rzutu karnego zdobył Adrian Liszkowski. Po przerwie Anwil szybko udowodnił swoją wyższość na boisku strzelając w 23 i 24 minucie bramki (Paweł Zaranek i Dariusz Kurtys). Gola dla TSR Kujawy zdobył Sebastian Śmiałek w 30 minucie. Odpowiedź Anwilu była szybka - w 34' i 35' Dominik Chojnacki pokonał bramkarza TSR Kujawy. Ostatnią bramkę w tym meczu zdobył Łukasz Różański, który ustalił wynik meczu na 7:3.

Od początku drugiego spotkania zespół z Bobrownik rzucił się do ataków, lecz bramkarz DGS-u Bartosz Prokopiak kapitalnie się spisywał. Pierwsza bramka meczu padła w 10 minucie, kiedy to pięknie uderzył Adrian Lerch. Odpowiedź była szybka - w 13' do wyrównania doprowadził Krzysztof Jóźwiak. Po przerwie DGS zastosował wysokie krycie już na połowie przeciwnika co przyniosło efekt w postaci dwóch goli strzelonych przez Kamila Chojnackiego. W 30 minucie Ernest Kozłowski zdobył gola na 3:2. Pięć minut później Jóźwiak strzelił dwie bramki i było już 5:2 dla DGS. W 38' gola na 5:3 zdobył Aleksander Gręźlikowski, a po chwili bramkę kontaktową zdobył Lerch. Drużyna z Bobrownik walczyła do końca, jednak na posterunku był Bartosz Prokopiak, który zdobył nagrodę najlepszego zawodnika drugiej kolejki.

W trzecim meczu Anwil rzucił się do ataku, a efektem tego był gol Florkiewicza w 9 minucie. Chwilę później Marcin Królikowski podwyższył na 2:0 i Anwil zaczął grać asekuracyjnie. W 13' Waldemar Michałowski zdobył gola kontaktowego dla Salamandera. W 19 minucie, po golu Rafała mecz praktycznie zaczął się od początku (2:2). Po przerwie odpowiedź Anwilu była szybka a strzelcem bramki był Skurzyński Paweł, który huknął z lewej nogi zza pola karnego. Po stracie gola Salamander nie poddał się i zaczął atakować - bramkę zdobył Dawid Waga. W 34 minucie Borowicz ładnym strzałem pokonał bramkarza Anwilu dając zwycięstwo Salamanderowi.

Ostatnie spotkanie to pojedynek Drumetu z Geberitem. Na początku Drumet przycisnął i w 11 minucie Piotr Gotłasz zdobył bramkę na 1:0. Na 2:0 sześć minut później podwyższył Piotr Szablewski, który wykorzystał rzut karny. W 19 minucie meczu Artur Wojnowski zdobył bramkę kontaktową i ustalił wynik do przerwy. W drugiej połowie walka była wyrównana aż do 27 minuty, kiedy to Krystian Dąbrowski zdobył gola na 3:1. Trzeba podkreślić, iż ten zawodnik miał udział przy wszystkich bramkach dla drużyny Drumetu w tym meczu. W 31 minucie Krystian Pawłowski zdobył gola kontaktowego, a Artur Wojnowski minutę później doprowadził do stanu 3:3. Mimo usilnych starań obu drużyn mecz zakończył się remisem.

2. kolejka:
TSR Kujawy - Anwil 3:7
Śmiałek 2, Kaźmierczak 2, Chojnacki 2, Liszkowski, Kurtys, Różański, Florkiewicz
Bobrowniki - DGS 4:5
Lerch 2, Chojnacki 2, Jóźwiak S. 2, Kozłowski, Gręźlikowski, Jóźwiak K. 1
Anwil - Salamander 3:4
Florkiewicz, Michałowski, Królikowski, Czarniak, Skurzyński, Waga, Borowic
Drumet - Geberit - 3:3
Wojnowski 2, Gotłasz, Szablewski, Pawłowski, Dąbrowski

Tabela:
1. Anwil 3 6 14:10
2. Geberit 2 4 9:5
3. Salamander 2 4 8:7
4. TSR  Kujawy 2 3 12:9
5. DGS 2 3 8:8
6. Drumet 2 2 7:7
7. Bobrowniki 2 0 6:11
8. Indorama 2 0 2:9

przemek@wloclawek.info.pl
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Kukucki i Wojtkowski chcą tworzyć lepszy Włocławek

Krzysztof Kukucki oraz ubiegający się o reelekcję prezydent Włocławka zorganizowali..

KWW Postaw na Włocławek oficjalnie zakończył kampanię

Komitet Wyborczy Wyborców Postaw na Włocławek zorganizował dzisiaj ostatnią..

Krzysztof Kukucki liderem sondażu wyborczego IBRiS

Przed pierwszą turą wyborów na fotel prezydenta miasta Włocławka wg przeprowadzonego..

Lewica proponuje nową formę Budżetu Obywatelskiego

Przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej zorganizowali w środę konferencję..

Krzysztof Kukucki mówi stop wyzyskowi w naszym mieście

Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Kukucki zorganizował we wtorek briefing..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..