Ogromny sukces tancerzy z Centrum Tańca i Fitness Puls

Praca popłaca! Zdecydowanie tak mogą powiedzieć tancerze z CTiF PULS, którzy w miniony weekend 21 i 22 kwietnia, brali udział w bardzo ważnych turniejach tanecznych: w Solo-Duet w Bydgoszczy oraz Mistrzostwach Polski Federacji WADF w Inowrocławiu. Oba turnieje przyniosły tancerzom spore sukcesy.

W sobotnich zmaganiach w Inowrocławiu na najwyższym podium stanęły: w kat. 14-16 lat Martyna Mielcarek oraz w kat. pow. 16 lat Zuzanna Wiśniewska, co oznacza, że Centrum Tańca i Fitness Puls ma dwie mistrzynie Polski w hip-hopie. Jednak to nie wszystko. Mistrzostwa Polski trwały dwa dni. W niedzielnych zmaganiach rywalizowano w Tańcu Nowoczesnym i udało się zdobyć dwa vice-mistrzostwa. Drugie miejsce zdobyła mini formacja Impuls w kat. performing art pow. 15 lat oraz formacja Impuls w kat. performing art pow. 15 lat.

Na kolejnych zaszczytnych miejscach uplasowali się: 4 miejsce formacja Impuls Junior w kat. performing art 12-15, 4 miejsce trio Impuls dzieci, 4 miejsce trio Impuls Junior, 5 miejsce trio Impuls, 5 miejsce mini formacja Impuls w kat disco dance pow. 15 lat, 7 miejsce Blanka Bieniecka solo disco do lat 11, 7 miejsce Impuls Junior w kat. Disco Dance formacje showcase 12-15.

Rywalizacje w Bydgoszczy również należą do szczęśliwych. Kilkukrotnie włocławscy tancerze stawali na podium. Na tym samym miejscu, w kategorii disco dance solo 14-16 lat uplasowała się Nicola Piotrowska i Antonina Straburzyńska, które zajęły zaszczytne III miejsce.

W duetach disco dance w kat. 12-15 lat III miejsce zdobyły Antonina Straburzyńska oraz Nikola Piotrowska. II miejsce w mini formacji disco dance pow. 16 lat zdobył IMPULS, natomiast w formacji disco dance 9-11 lat zdobył IMPULS KIDS! II miejsce w kat. DUET JAZZ zajęły Nikola Piotrowska i Antonina Straburzyńska, formacji JAZZ do lat 8 III miejsce zajęła formacja Impuls Mini Kids, w formacji disco w kat. 10-12 lat IV miejsce zdobył Impuls Kids. VII miejsce należało do Impuls Junior 2, które zmierzyło się z innymi tancerzami w formacji JAZZ kat. 12-15 lat. Miniformacja Impuls zajęła II miejsce w Disco Dance pow. 16 lat, Miniformacja Impuls zajęła I miejsce w kategorii Jazz pow. 16 lat, natomiast II miejsce w kategorii formacja jazz pow. 16 lat zdobył Impuls.

To nie koniec. W kategorii solo jazz (5-7 lat) III miejsce zajęła Laura Szypryt, IV miejsce Lena Sateja, V miejsce Kornelia Chojnacka, VI miejsce Gabrysia Kaczorowska, VII Paulina Ignaczak. W solo jazz (14-16 lat). IV miejsce zdobyła Antonina Straburzyńska, natomiast w solo jazz (kat. pow. 17 lat) III miejsce zajęła Kaja Odzimek.