Jest kolejny kandydat na stanowisko prezydenta miasta

W środę odbyła się konferencja radnych niezależnych na której przedstawiono kandydata na stanowisko prezydenta Włocławka. Z ramienia Klubu Radnych Niezależnych o urząd prezydenta miasta, będzie walczył wiceprzewodniczący Rady Miasta Dariusz Wesołowski. 


Klub Radnych Niezależnych zorganizował konferencję prasową, podczas której ogłosił kandydata na prezydenta miasta. Z ramienia klubu o urząd prezydenta Włocławka w najbliższych wyborach powalczy wiceprzewodniczący Rady Miasta Dariusz Wesołowski. Kandydata przedstawił i udzielił mu poparcia były prezydent miasta Andrzej Pałucki.

Klub Radnych Niezależnych, upoważnił mnie jako przewodniczącego do przedstawienia kandydata na prezydenta Dariusza Wesołowskiego, który jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta i radnym już czwartą kadencję. Jest człowiekiem, który nigdy nie ubiegał się o stanowiska zawodowe, o pracę w podmiotach miejskich. Funkcjonował zawsze o własną przedsiębiorczość i własne pomysły na prowadzenie działalności gospodarczej z pozytywnym skutkiem, stąd też nasze przekonanie, że osoba, która nie czerpała w przeszłości dóbr z samorządu włocławskiego, a sama wykazuje się dobrymi efektami gospodarczymi, daje przesłanki na poprowadzenie zapadających się działań gospodarczych w mieście – mówił przewodniczący Klubu Radnych Niezależnych Andrzej Pałucki

Dariusz Wesołowski deklarował w mediach kilka tygodni temu, że do końca maja potwierdzi swoją kandydaturę. W środę wiceprzewodniczący oficjalnie ogłosił, że powalczy o fotel prezydenta Włocławka i przedstawił swoje zamierzenia.

Moja kandydatura różni się od innych, ponieważ jest bezpartyjna, jestem niezależnym człowiekiem. Platformę Obywatelską opuściłem w 2006 roku, startowałem z list SLD jako niezależny, ale nigdy nie byłem członkiem tej partii. Będę dbał o to miasto, jako włocławianin z krwi i kości, tutaj się urodziłem, tu żyję i tu prowadzę swoją działalność, więc będę myślał tylko i wyłącznie o Włocławku - powiedział wiceprzewodniczący Rady Miasta Dariusz Wesołowski

Głównym założeniem kandydata Klubu Niezależnych jest rozwój gospodarczy Włocławka. Jak wielokrotnie podkreślał wiceprzewodniczący, chce być niezależnym prezydentem miasta. Listy kandydatów do samorządu, radni niezależni mają przedstawić dopiero po oficjalnym ogłoszeniu wyborów.
5 komentarzy

gość-55032

czy nie obawia się pan, że otaczając się ludźmi, którzy musieli ogłosić upadłość konsumencką, stanie się Pan niewiarygodny dla mieszkańców Włocławka jako menager?

7 1
ID:77677

gość-28345

@~gość-55032: a jakie to ma znaczenie? to że ktoś ma kłopoty finansowe jest gorszy? wszyscy którzy Cie otaczają są bogaci i bez skazy?

0 8
ID:77678

gość-92683

,,Radni niezależni ''..... jak to ładnie brzmi , wicie ,tak niezależnie , tak zdecydowanie , tak sprytnie , tak duplomatycznie .... należałem , ale zrobiłem sie niezależny ,bo , wicie ....albo inaczej . Należałem do SLD a teraz przeniosłem się do PO , a tych co mnie wybrali mam w d...e . Albo inaczej ...wypisalem się z PO z przyczyn ideologicznych teraz bliżej mi do Nowoczesnej , albo do .....koryta
Kiedy wyborcy obudzą się i zasadzą kopa tym ,,niezależnym i zmiennopartyjnym'' ?

9 0
ID:77679

gość-11632

Goście na zdjęciu jacyś tacy smutni
:(

2 0
ID:77682

gość-73079

Serio, nie ma nikogo lepszego w tym mieście? Jak dotąd wszyscy kandydaci to miernoty wierne swoim układzikom ;)

11 0
ID:77692


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..