Postaw na Włocławek ruszył na spotkanie z mieszkańcami

Kandydat na prezydenta Jacek Kuźniewicz oraz kandydaci do rady Miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców „Postaw na Włocławek” wyruszyli wczoraj na spotkania z mieszkańcami. Jak mówił lider chcą być w całym mieście i spotykać się z włocławianami.


W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, kandydaci komitetów wyborczych wykazują aktywne działania. KWW „Postaw na Włocławek” wyruszył wczoraj na spotkania z mieszkańcami. Jak mówił kandydat na prezydenta Włocławka Jacek Kuźniewicz, to ostatnie dni, które są bardzo kluczowe dla włocławian jak i kandydatów.

Zaczynamy swoją akcję, będziemy wszędzie w całym mieście, wśród mieszkańców, będziemy z nimi rozmawiać, przekonywać do głosowania na nasz komitet oraz głosowania na mnie jako kandydata na prezydenta miasta, który posiada doświadczenie i przygotowanie do tego, żeby sprawować urząd Prezydenta - mówił Jacek Kuźniewicz

Przez ostatnie dni kampanii kandydaci Komitetu Wyborczego wyborców „Postaw na Włocławek”, chcą wysłuchać mieszkańców i ich oczekiwań. Jacek Kuźniewicz powiedział, że włocławianie bardzo dobrze przyjmują obecność kandydatów komitetu i liczy, że spotkania z włocławianami przełożą się na liczbę głosów.

Włocławek jest jeden. Włocławek nie jest, ani czerwony, ani czarny, ani niebieski. Włocławek jest nas wszystkich. W samorządzie nie powinno być barw politycznych, decyduje się o tym, kto ma jakie doświadczenie, jakie dokonania, jakim jest gospodarzem i co zrobił dla miasta - przekonywał Jacek Kuźniewicz

Lider komitetu apelował do mieszkańców miasta, aby 21 października poszli na wybory i oddali swój głos, bo od tego zależy przyszłość miasta. Przypominał, również że KWW „Postaw na Włocławek” proponuje realny program dla miasta, który proponuje pięć kluczowych inwestycji i koncentruje się na trzech obszarach, mieszkańcach, gospodarce i bezpieczeństwie. 
1 komentarz

gość-16812

,,Włocławek jest jeden. Włocławek nie jest, ani czerwony, ani czarny, ani niebieski. Włocławek jest nas wszystkich. W samorządzie nie powinno być barw politycznych, decyduje się o tym, kto ma jakie doświadczenie, jakie dokonania, jakim jest gospodarzem i co zrobił dla miasta - przekonywał Jacek Kuźniewicz ''
.
,,Wiara czyni cuda'' , ale prawda ,,jest jak oliwa i zawsze na wierzch wypływa'' zwłaszcza że ,,w samorządzie nie powinno być barw politycznych '' a co było do tej pory ? ,,H....d....i kamieni kupa ''?

0 0
ID:79215


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Kukucki i Wojtkowski chcą tworzyć lepszy Włocławek

Krzysztof Kukucki oraz ubiegający się o reelekcję prezydent Włocławka zorganizowali..

KWW Postaw na Włocławek oficjalnie zakończył kampanię

Komitet Wyborczy Wyborców Postaw na Włocławek zorganizował dzisiaj ostatnią..

Krzysztof Kukucki liderem sondażu wyborczego IBRiS

Przed pierwszą turą wyborów na fotel prezydenta miasta Włocławka wg przeprowadzonego..

Lewica proponuje nową formę Budżetu Obywatelskiego

Przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej zorganizowali w środę konferencję..

Krzysztof Kukucki mówi stop wyzyskowi w naszym mieście

Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Kukucki zorganizował we wtorek briefing..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..