Jarosław Chmielewski dziękuje mieszkańcom za poparcie

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Włocławka Jarosław Chmielewski zorganizował dzisiaj konferencję prasową, podczas której podziękował za oddane głosy oraz prosił mieszkańców o poparcie w drugiej turze wyborów.


Jarosław Chmielewski zorganizował konferencję prasową, podczas której dziękował mieszkańcom nie tylko za głosy oddane na jego osobę, ale za udział w wyborach samorządowych. Jak podkreślił kandydat na prezydenta Włocławka, to niezwykle ważne, żeby brać odpowiedzialność za miasto poprzez udział w wyborach.

Chciałbym podziękować za oddanie 10073 głosów na moją osobę, ale również podziękować wszystkim, którzy poszli do wyborów. To jest ważne dla nas wszystkich, żebyśmy brali odpowiedzialność i decydowali o tym w jakim kierunku, będzie rozwijało się nasze miasto - mówił kandydat na prezydenta Włocławka

Podczas spotkania z mediami Jarosław Chmielewski zaapelował i poprosił o głos mieszkańców, którzy głosowali na kandydatów, którym nie udało się dostać do drugiej tury wyborów.

Chciałbym zaapelować do mieszkańców, którzy poparli moich kontrkandydatów, żeby 4 listopada oddali swój głos na Jarosława Chmielewskiego. Proszę Państwa o to, aby nie zmarnować swojego głosu, aby Włocławek mógł się rozwijać. Włocławek zasługuje na to i są ku temu możliwości- powiedział Jarosław Chmielewski

Kandydat ubiegający się o fotel prezydenta miasta odniósł się, również do pracy jaką wykonuje na rzecz mieszkańców, obecny włodarz zarzucając mu “brak chęci”. Jako dowód przedstawił pismo w którym Prezes Krajowego Sztabu Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej wyjaśnia, że prezydent Włocławka nie skorzystał z bezpłatnej oferty stowarzyszenia, które chciało wyposażyć osoby starsze na terenie miasta w tak zwany Przycisk życia.

Oferta została przekazana Prezydentowi Włocławka 28 listopada 2016 roku. Prezydent nie skorzystał z bezpłatnej oferty naszego stowarzyszenia, można się tylko zastanawiać ilu starszych mieszkańców Włocławka zostałoby uratowanych, gdyby prezydent miasta podjął współpracę ze Społeczną Siecią Ratunkową - napisał Prezes Krajowego Sztabu Ratownictwa Społecznej Sieci Ratunkowej

Jak mówił Jarosław Chmielewski, to sytuacja, która nie powinna mieć miejsca.

Rozmawiałem dzisiaj z prezesem Sieci Ratunkowej o tej ofercie, która została złożona miastu. Ta oferta była całkowicie bezpłatna, dotyczyła możliwości zainstalowania przycisku życia, są to różnego rodzaju formy powiadomień. Przez 24 godziny na dobę w sztabie kryzysowym czuwają osoby, które odbierają powiadomienia skąd został wysłany impuls po czym wysyłają tam służby ratownicze - dodał kandydat PiS Jarosław Chmielewski 

Kandydat na prezydenta Włocławka mówił, że nie można kontynuować, tego co dzieje się aktualnie w mieście, jednocześnie deklarował, że nie dopuści do takich zaniedbań i zamierza korzystać z bezpłatnych rozwiązań, dzięki którym mieszkańcy będą czuli się bezpiecznie.
9 komentarzy

gość-42681

Mój głos i moich bliskich Pan Jarosław ma jak w banku . Damy radę !!!

1 1
ID:79438

gość-88370

Nie jestem specjalnie przekonany.. Z drugiej strony jak pomyślę o dalszej stagnacji miasta w wykonaniu obecnego prezydenta to od razu nabieram ochotę na zmianę...

1 1
ID:79445

gość-55703

Dla mnie głosowanie na tego samego jest bez sensu, pytanie czy jest sens głosować na pana?

1 1
ID:79447

gość-93845

A my przez 4 lata nie doczekałyśmy się na te obiecane i nie zrealizowane 300 miejsc pracy rocznie ale nie w Brześciu tylko we Włocławku dlatego panu lanserowi-BAJKOPISARZOWI mówimy stanowcze ,,NIE'' ! Drugim powodem jest nierozliczenie dotychczas kolesia z PO farbowanego lisa za tą tragiczną kostkę na Zielonym Rynku ktora niszczy nam buty !

1 1
ID:79450

LALA20


Jaruś, poleć na Wyspę Wielkanocną, złóż pokłon Moami.

1 1
ID:79452

LALA20

@~gość-88370:

Wsiadaj na koń i jedż na drugą stronę Missisipi - dokonaj zmian.

1 1
ID:79453

LALA20

@~gość-42681:

Mam rozumieć, jesteście po szczytowaniu, a co zrobiliście z papierowymi ręcznikami???

1 1
ID:79454

gość-50877

Weźmy przykład z Warszawy

1 1
ID:79467

gość-67358

@~gość-50877: nooo Warszafka to dała świetny przykład.
https://i.imgur.com/WZ2aWtv.jpg

1 1
ID:79469


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA