Piłkarze Zgody Chodecz BST szykują się do nowego sezonu

Wraz z nadejściem ciepłych miesięcy Zgoda Chodecz Beach Soccer Team wraca na piaszczyste boiska. Będzie to już ich szósty sezon w najefektowniejszej odmianie futbolu. Drużyna chce walczyć o najwyższe cele, a do tego potrzebuje sponsora.


Chodecka ekipa istnieje od 2015 roku i była pierwszą - i przez długi czas jedyną – drużyną beachsoccera w województwie kujawsko-pomorskim (czytaj więcej). Zgoda od samego początku regularnie uczestniczy w beachsoccerowych turniejach organizowanych na terenie całego kraju. Zdołała już wywalczyć mistrzostwo Polski Wschodniej i regularnie walczy o awans do piłkarskiej ekstraklasy plażowej. Niestety, mimo wielkich indywidualności tworzących tę drużynę, za każdym razem Zgodzie brakuje szczęścia w najważniejszych momentach walki o najwyższą klasę rozgrywkową. W nadchodzącym sezonie piłkarze z Chodcza chcą w końcu  zameldować się w ekstraklasie, jednak do tego potrzebują sponsora. Bez pieniędzy po prostu nie będą w stanie rywalizować z najlepszymi w kraju. Chcąc walczyć o Mistrzostwo Polski muszą mieć zabezpieczone środki na obozy, suplementację oraz nowych piłkarzy.

Jako prezes klubu, który nieprzerwanie od 2015 roku bierze udział w oficjalnych rozgrywkach krajowych pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej jestem przekonany, że znajdą się podmioty, które zechcą rozpocząć z nami współpracę - mówi Dawid Bąk, prezes Zgody Chodecz BST - Należy pamiętać, że sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku i coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku. Ze strony klubu mogę zagwarantować pełen profesjonalizm oraz dbanie o interesy obu stron, a także długofalową współpracę z potencjalnym partnerem, którego dzięki udziałom naszej drużyny w poszczególnych rozgrywkach jesteśmy w stanie reklamować w całym kraju.

W składzie nie zostanie dokonana rewolucja kadrowa, jednak przydałoby się kilku nowych zawodników. Trzon nadal stanowią: bramkarze Bartłomiej Stolarz (aktualny Mistrz Czech i Słowacji) oraz Igor Ratajczyk (reprezentant Polski U-21), zawodnicy z pola: Michał Rosiak (Mistrz Polski z 2007 roku) i kapitan Szymon Giętkowski. Po rocznym wypożyczeniu do Team Słupsk, z brązowym medalem ubiegłorocznych Mistrzostw Polski, wraca Dominik Becker.

Do nowego sezonu przystępujemy bez większych zmian kadrowych. Jak co roku otwieramy się na osoby chętne, które chciałyby spróbować swoich sił w beach soccerze. Jest to najbardziej widowiskowa odmiana piłki nożnej, zatem warto spróbować swoich sił – mówi Bartłomiej Stolarz, bramkarz Zgody - Dla chętnych, planujemy czwartą edycję Chodecz Beach Soccer Cup, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej!

Zgoda trenuje u siebie – na nowym boisku do piłki plażowej wybudowanym w ubiegłym roku w Chodeczku. Tam na co dzień trenują, tam też rozgrywany turniej piłki plażowej Chodecz Beach Soccer Cup, który promuje tę widowiskową dyscyplinę wśród lokalnej społeczności. W ubiegłym roku nie byli zbyt gościnni i pokonali pięć drużyn zgarniając puchar trzeciej edycji turnieju. W zbliżającym się sezonie chodecki turniej również będzie rozgrywany

Zgoda Chodecz Beach Soccer Cup jest wspierana przez Urząd Miasta i Gminy w Chodczu, firmy O.H.Z.Z. Chodeczek oraz Lux-Bud. Jednak by walczyć o miano najlepszej drużyny w kraju jest to niestety zbyt mało. Dlatego jako oficjalny partner medialny tego klubu pomagamy naszym przyjaciołom w poszukiwaniu nowych sponsorów, którzy wesprą ich w awansie do ekstraklasy i walce o medale Mistrzostw Polski.

Czytaj także:
Piłkarze Zgody najlepsi w III Chodecz Beach Soccer Cup
Bartłomiej Stolarz trzeci raz z rzędu mistrzem Słowacji
Zgoda BST najlepsza w Mistrzostwach Wschodniej Polski
Piłkarze Zgody Chodecz BST w finale Pucharu Słowacji

[email protected]
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA